2726
عنوان

هیچی از گلوم پایین نمیره

581 بازدید | 11 پست

من چهار روز پیش مریض شدم حالت سرماخوردگی . از صبح هیچی نتونستم بخورم تا شب . شب رفتم دکتر گفت آنفولانزا گرفتی و سرم و آمپول و دارو و اینا نوشت . همه دارو ها را استفاده کردم الانم روز چهارمه . دیگه تقریبا سرما خوردگیم خوب شده فقط یه خشکی گلو خیلی خفیف دارم همین. ولی تو این سه چهار روز هیچی نتونستم بخورم . به حدی احساس سیری و بی اشتهایی میکنم که بو غذا بم میخوره حالم بد میشه . در تمام طول یک روز فقط پنج شیش لقمه غذا به زور قورت میدم . چیکار کنم اخه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا من اولش سردم میشد خیلی  بعد صبح بیدار شدم یه سردردی که مثل سینوزیت داشتم کم گلوم سوز زد ظهر حین غذا حالت تهوع ولی نتوستم دیگه غذا بخورم انگار معدم قفل شده کمی دلپیچه امروزم  جز چایی هیچی نخوردم هنوز دلم سنگینه ولی علایم دیگه ندارم

2728
اتفاقا من اولش سردم میشد خیلی  بعد صبح بیدار شدم یه سردردی که مثل سینوزیت داشتم کم گلوم س ...

احتمالا تو هم آنفولانزا گرفتی

بدن درد نداری ؟

من بدن دردم داشتم

منم نمیتونم چیزی بخورم احتمالا علتش قرص اهنه

از وقتی میخورم جوری دستگاه گوارشمو اذیت کرده و بقدری معده ام جمع شده که یک لقمه هم نمیتونم قورت بدم . همش تهوع دارم . اب میخورم ببخشید بالا میارم . کم خون هم هستم بدتر شدم

منم نمیتونم چیزی بخورم احتمالا علتش قرص اهنه از وقتی میخورم جوری دستگاه گوارشمو داغون کرده و بقدری ...

وای چه بد

من هرررر دردی را میتونم تحمل کنم به جز تهوع