2733
2734
عنوان

کیا شلخته ان بیاین دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 304243 بازدید | 5417 پست
سلام عزیزم , بله منم 74 ای هستم. خیلی خوشحالم که تاپیکو دوست داشتی , البته چون برای شروعش صادقانه او ...

خواهش میکنم گلم، حتمااا من که خیلی خوشم اومد ازت، خیلی صاف و صادقی

(من همون کاربرم، این کاربریم تعلیق بود تازه آزاد شدم😁)

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم خوبی؟ راضی هستی از برنامه ی روزانت؟ میدونی من تو ذهنم میگم مثلا از صبح تا بعدازظهر اینکار ...

سلام جانم...خدا روشکر...شما خوبی؟؟؟باید از یه جا شرو کنی...من صبح ک پا میشم.میگم خوب امروز جارو لباس شستن و دوش گرفتن آشپزی  دارم...تا قبل ازساعت ۲همه رو جا میدم😅😅

بعضی وقتا میگم چرا اینهمه کار ...بعد میگم خب خونه تمیز نباشه حس میکنم خودمم نامرتبم...

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2731
خواهش میکنم گلم، حتمااا من که خیلی خوشم اومد ازت، خیلی صاف و صادقی (من همون کاربرم، این کاربریم ...

قربونت عزیزم, ممنونم😘😘😘

اگر آسان بود همه می توانستند انجامش دهند❤
خیییلی. زیاد تاثیر داره ک آدم ب کاراش کاملا برسه.... سحر خیز باش تا کامروا باشی...😉😄

آررره بخدا که راست میگی👍👍

من چون کلاس بچه م ظهر هست تنبلی می کنم صبح زود بیدار بشم 

پارسال که مدرسه می‌رفت خیلی خوب بود 😥

من فک میکردم شلخته ام 

تاپیک شمارو خوندم به خودم ایمان اوردم 

من فقط کشو لباسام با مرتبه 😐😐 همین

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
آررره بخدا که راست میگی👍👍 من چون کلاس بچه م ظهر هست تنبلی می کنم صبح زود بیدار بشم  پارسال ...

میتونی از ظهر تا غروب کاراتو بکنی ..مثلا بعد از ناهار جاروبزنی همه جا رو هم دستمال بکشی ظرفی هم نزاری واسه روز بعد ...میبینی روز بعد ک بیدار میشی خونه تمیز و مرتب😉 

2738
میتونی از ظهر تا غروب کاراتو بکنی ..مثلا بعد از ناهار جاروبزنی همه جا رو هم دستمال بکشی ظرفی هم نزار ...

مرسی ازت 

آرررره موافقم

عموما زمان خواب خونه مرتب و سینک حتما خالیه

ولی فقط تا زمانی که بچه ها بیدار میشن مرتبه 😄

منم تو این شرایط قرنطینه بهشون سخت نمی گیرم 

طی روز بازی می کنن 

مرسی ازت  آرررره موافقم عموما زمان خواب خونه مرتب و سینک حتما خالیه ولی فقط تا زمانی که بچه ...

آره چه اشکال داره...اگه سوراخ سمبه های خونه تمیز باشه..مثلا لباسای داخل کمد تا شده ظرفای داخل کابینت مرتب باشن..اگه اسباب بازی بچه ها رو زمین پخش باشه کار۲۰مین ک خونه جم و جور شه و جاروش کرد...

سلام پیج تو اینستا سراغ ندارید که راجب تمیزکاری و اینجور چیزا باشه

اونجوری نگا نکن ها...کاربر جدید نیستم...😊😊....خب حالا اول یه صلوات برام بفرستید 🙏🙏🙏بعد یه قری به کمر بدید حالتون جا بیاد💃💃💃افرین حالا صاف سرجاتون بشینید😎😎😎
سلااااام بچه ها.....دیشب شکلات صبحانه درست کردم...

به به عکسشو بفرست

اونجوری نگا نکن ها...کاربر جدید نیستم...😊😊....خب حالا اول یه صلوات برام بفرستید 🙏🙏🙏بعد یه قری به کمر بدید حالتون جا بیاد💃💃💃افرین حالا صاف سرجاتون بشینید😎😎😎
2706