2737
2734
عنوان

کیا شلخته ان بیاین دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 304222 بازدید | 5417 پست

اسی جون من فقط صفحه های اول رودیدم که سینکت پراز ظرف کثیف بود،اصلا باورم نمیشد یه زن اینقد شلخته باشه،(البته ببخشیدا ،به گفته خودت گفتم)خدایی خیلی شوهر خوبی داری که چیزی نمیگه بهت،الان که اومدم صفحه های اخر از پست هات فهمیدم که خونتو تمیر کردی ،نمیدونم عکس گذاشتی یانه؟اگه گذاشتی برم پیدا کنم ببینم،فقط عکس کیفت رودیدم ،افرین واقعاافرین که اینقد توکیفت رو مرتب کردی اگه خونت روهم تمیز کرده باشی عالیه واقعا،اصلا اول ازهمه خودت لذت میبری ازتمیزی ،حالا اگه عکس گذاشتی برم ببینم وبیشتر خوشحال بشم چون خدایی بادیدن سینک پراز ظرف کثیفت عصبی شدم😅😅

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
اسی جون من فقط صفحه های اول رودیدم که سینکت پراز ظرف کثیف بود،اصلا باورم نمیشد یه زن اینقد شلخته باش ...

اره عزیرم عکس قبل و بعد گذاشتم چندتا. 

اگر آسان بود همه می توانستند انجامش دهند❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی جون من فقط صفحه های اول رودیدم که سینکت پراز ظرف کثیف بود،اصلا باورم نمیشد یه زن اینقد شلخته باش ...

باورت میشه من فک میکردم همه مثله خودم شلخته و نا مرتب هستن 

تصور خونه همیشه تمیز برام محاله همش میگم مگه میشع کسی اینجوری باسه 

بزودی دوقلوهام دنیا میان    

من در این حد نامرتب نیستم، ولی منم شلخته ام، جونم درمیاد خونه رو میخوام تمیز کنم، تا بگی اشپزی میکنم عاشقشم، ولی خونه داری متنفرم، بعضی خانوما خیلی با سلیقه ان، من میبینم حسرت میخورم، حس میکنم این ایده ها و خلاقیت های توی خونشون ذاتیه، من خیلی خنگم تو این موارد😢😢😢

2731
باورت میشه من فک میکردم همه مثله خودم شلخته و نا مرتب هستن  تصور خونه همیشه تمیز برام محاله هم ...

اره منم همین فکرو میکردم ولی حالا فهمیدم خیلی هاااا تمیزن. و من رفتارهام عجیبه. 

من در این حد نامرتب نیستم، ولی منم شلخته ام، جونم درمیاد خونه رو میخوام تمیز کنم، تا بگی اشپزی میکنم ...

اگه در این حد نامرتب نیستی خیلی زود میتونی تغییر کنی. باید اشتیاق داشته باشی

اگه در این حد نامرتب نیستی خیلی زود میتونی تغییر کنی. باید اشتیاق داشته باشی

آخه یه حسی بهم میگه خب این کشوها دوباره بهم ریخته خواهند شد، خب چکاریه مرتب کنم، کشوها و کمدها همه داغون و لباسا توی هم گوله شده است

آخه یه حسی بهم میگه خب این کشوها دوباره بهم ریخته خواهند شد، خب چکاریه مرتب کنم، کشوها و کمدها همه د ...

اره درسته. ولی اون آرامشی که تمیزی به آدم میده خیلی خوووبه😍 همه چی سرجاش باشه. بعضی اوقات میگم همه. ی لباسمو بریزم دور فقط 3تا لباس 3تا شلوار و مانتو و... بزارم بمونه ک خلوت شه بهم نریزم. 

2738
اره درسته. ولی اون آرامشی که تمیزی به آدم میده خیلی خوووبه😍 همه چی سرجاش باشه. بعضی اوقات میگم همه. ...

آخ گفتی هزارتا لباس دارم ولی یجا میخوام برم هیچی ندارم چون همش توی همن و گم میشن، شیطونه میگه همه رو بندازم بره

بچه ها من تازه اومدم اینجا . کسی هست که بیاد و با هم تو واتساپ شروع کنیم ک هر روز یه قسمت خیلی کوچولو رو باهم بشوریم و تمیز کنبم . چون من فقط در روز چند ساعت وقت دارم و از طرفی میخولم صفر تا ۱۰۰ خونمو بشورم و تمیز کنم . پس پون تایمم کمه روزی فقط ۲ الی ۳ ساعت میخوام وقت بذارم . مثلا یه روز فقط ویترین یه روز فقط یخچال یه روز فقط یه دونه کابینت یه روز فقط یه پنجره و .... 

ولی عمیق تمیز کنم . لطفا هر کسی شرایطش مثل منه و در طول روز وقت کم داره و همه جای خونشو میخواد از اول تمیز کنه بهم بگه ❤

بچه ها من تازه اومدم اینجا . کسی هست که بیاد و با هم تو واتساپ شروع کنیم ک هر روز یه قسمت خیلی کوچول ...

عزیزم همینجا بگو ارروز کجا رو تمیز کنیم. بیایم گزارش بدیم منم نهایت دوساعت میتونم وقت بزارم. عکس هم بدیم

2706