2726
عنوان

کیا شلخته ان بیاین دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 304016 بازدید | 5417 پست
نه بیخیالم. فک کنم افسردگی حاد بیخیالی بیاره

من فکر میکنم طبع شما سرده،یا بلغمی هستی یا سوداوی

دست خودت نیس واقعا

بابد طبعت اصلاح بشه و گرمیجات بخوری که انرژی بدنت زیاد بشه و نسبت به کثیفیای اطرافت واکنش نشون بدی.

وقتی طبعت سرد باشه،فقط دوست داری بخوابی و هیچ کاری نکنی

استارتر  عزيز بدو زود شروع كن افرين يه برنامه بنويس و پيش برو،من امروز سردمه انگار سرما خوردم ، ...

عزیزم اون گیاه ها خیلی زیبا هستن . از کجا بخرم 😞😞

اگر آسان بود همه می توانستند انجامش دهند❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يه تاپيك هم هست به نام برنامه و راهكار براي مدريت كاراي خونه همه ميان كاراي روزانشونو گزارش ميدن برو ...

شما بی زحمت تو این تاپیک نکته ای گزارشی بود بهم بگووو. فدات

2728
من فکر میکنم طبع شما سرده،یا بلغمی هستی یا سوداوی دست خودت نیس واقعا بابد طبعت اصلاح بشه و گرمیجات ...

دقیقا همینم بخدا. خسته شدم.. طبعمم سرده حتی تو مسائل ج ن س ی

رشد میکنه ؟ برم گل فروشی بگم قلمه پتوس و پیچک بده؟

يدونه پتوس ابلق بخر (يعني دو رنگ)كه شاخه هاش بلند باشه ،همونجا به گلفروشي بگو از سر شاخه هاش چند تا قلمه برات جدا كنه بزار تو شيشه اب ،رشد ميكنن اما نه خيلي هميشه ميشه تو اب بمونن،برا اينكه جلبك نزنه يه تيكه ريز زغال بنداز تو ابش

خدایا شکرت
منم شلختم خودکارم رو انداخته بودم پیش روپوش سفید بیمارستانم الان جوهر داده روپوشم به فنا رفته چیکارش ...

روپوشتو بزار تو وایتکس چند ساعت بعد بشور, خواهر منم پرستاره همیشه چند ساعت میزاره تو وایتکس

2706