2703
2553
عنوان

کیا شلخته ان بیاین دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 303138 بازدید | 5416 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ن بابا کار زیادی نکردم یهدجای کوچیکو فعلا تمیز کردم امشب گازو میخوام تمیز کنم تو هم تمیز کن عکس بزار

چششششششششششششششششششم من میخام کولاک کنم 

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
2714

من یه سبد دارم لباسای کثیف رو میندازیم توش، اینجوری دیگه لباس کثیف پخش و پلا نمیمونه تو خونه، و احیانا قاطی لباسای تمیز نمیشن

گروه آبی💙وزن شروع ۵۷/۵۰۰💙وزن هدف ۵۰💙قد ۱۵۵💙💙شروع رژیم ۹۹/۲/۲۸💙💙 وزن فعلی ۵۵/۳۰۰

استارتر  عزيز بدو زود شروع كن افرين يه برنامه بنويس و پيش برو،من امروز سردمه انگار سرما خوردم ،سه شنبه ها روز تميزي هفتگيمه بغير از كاراي روزانه، ناراحتم كه نميتونم كار كنم 😞

خدایا شکرت

اگر خونه خواهرم برم ببینم کارهاشون مونده طاقت نمیارم بلند میشم کار میکنم ظرف میشورم همه جا رو تمیز میکنم . عروس خواهرم ی بار گفته بوده فقط ظرف شستن و تمیز کردن خاله رو قبول دارم . 

پسر خواهر شوهر خواهرم فوت کرده بود رفتیم خونه خواهرم با اینکه چند ساعت تو جاده بودیم اما تا رسیدم خونش دیدم فرصت نکردن همه چی رو ریخته بودت رو کابینها و رفته بودن برای مراسم استینها رو بالا زدم و با کمک خواهر دیگم خونش رو تمیز کردیم و همه چی رو شستیم وقتی شب اومد خونش خودش تعجب کرد و کلی تشکر . طاقت کثیفی رو هر جا باشه ندارم .

2706