2726
عنوان

کیا شلخته ان بیاین دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 304019 بازدید | 5417 پست

من 😭😭😭😭حتی به خاطرش پیش مشاور هم رفتم ۴۰ تومن پول ویزیت دادم گفت خیلی بخوابیو استراحت کنی زخم بستر میگیری😝دیروز مادر شوهرم اینا برای اولین بار سر زده اومدن و خونه خیلی شلخته بود همش میگم چرا درو باز کردم من که دیدم اونان از دیروز دارم با خودم حرف میزنم و مثل روانیا شدم 😢😢😢😢😢 به شوهرمم گفتم من سرطان شلختگی دارم باهام مثل یه بیمار رفتار کن دعبام نکن😕☹اونم گفت باشه😃 از خدا میخوام شفام بده رفتم کربلا همه میگفتن خونه ماشین من میگفتم یا امام حسین مرض شلختگیم 😓😓پاکیزگی نیمی از ایمانه 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
من 😭😭😭😭حتی به خاطرش پیش مشاور هم رفتم ۴۰ تومن پول ویزیت دادم گفت خیلی بخوابیو استراحت کنی زخم بس ...

چیزی نگفتن شلخته بودخونتون

گرنگه دارمن آناست که من میدانم شیشه راهم بغل سنگ نگه میدارد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیزی نگفتن شلخته بودخونتون

حالو تا بیان بالا جمع کردم ظرفا تو سینک بود مال نهار پیششون چیدم تو ظرف شویی خواهر شوهرم گفت دیگه کثیفیتو دیدیم نمیخوا جمع کنی بیا بشین 😭😭😭😭به ما چه زندگی خودته 😟😔ای خدا کاش میمردم ولی این اتفاق نمیافتاد ۱۰۰ تا صلوات نذر کردم تو اتاق نرن که خدا رو شکر نرفتن

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2728

بچه ها من اگه 100 تا کار. داشته باشم تازه یکیشو انجام دادم . فردا هم میرم سراغ قبل و بعد گاز ... و کمد لباس ها عکساشم میزارم... شما هم اگه خونتون تمیزه یا برای جمع آوری لباس ها ایده ی خاصی دارین عکس بفرستین.😘😘😘

اگر آسان بود همه می توانستند انجامش دهند❤

سلام، منم حدود ۴ سال شلخته بودم(نه به اندازه استارتر  ) ولی ۱ ساله خیلی خیلی بهتر شدم، ولی هنوز اونجوری نیست که بگم برق میزنه! از وقتی این تاپیک رو زدین خاموش میخونم و حسابی پر انرژی شدم افتادم به جون خونه    دم همتون گرم، مرسی

گروه آبی💙وزن شروع ۵۷/۵۰۰💙وزن هدف ۵۰💙قد ۱۵۵💙💙شروع رژیم ۹۹/۲/۲۸💙💙 وزن فعلی ۵۵/۳۰۰
سلام، منم حدود ۴ سال شلخته بودم(نه به اندازه استارتر   ) ولی ۱ ساله خیلی خیلی بهتر شدم، ولی هن ...

وقتی میشنوم خونه تمیز میکنیین حال میکنم به خدا چون خودم وسواسی هستم فکرم درگیره

گرنگه دارمن آناست که من میدانم شیشه راهم بغل سنگ نگه میدارد.
2706