2733
2734
عنوان

کیا شلخته ان بیاین دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 304246 بازدید | 5417 پست
والاما از اینا بشتر دشوره داریم من که نمیتونم اینجوری روزب دو بار خونه کلا تمیز میکنم اگه خونمو ببین ...

خوش ب حالت. آرزومه خونم برق بزنه❤

اگر آسان بود همه می توانستند انجامش دهند❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تنبلم ولی تنبلی من جوری نیس که کثیف باشم خونمودوس ندارم مستاجرم هرچقدم تمیزکنم قشنگ نمیشه خونه وکوچیک دیواراسالهاس رنگ نشده آشپزخونه کابینتاهمه چی قدیمی چیشوتمیزکنم آخه خدایاخودت کمک کن بتونم خونه داربشم ازصبح تاشب تمیزمیکنم😔

من هنوزم امیددارم که میشه💚برام صلوات بفرستین مهربونا..
2731

نرگس جان واسه کمدت از این ساک پارچه ای ها بگیر چیزایی که زیاد استفاده نمیکنی و یا بزرگه رو بزار داخلش کمدت مرتب دیده میشه

چیدن کمدم تموم شه حتما عکس میزارم

من کمدم خیلی کوچیکه و لباسا زیاده امروزم بخشیشو چیدم مرتب شده همشو تو ساک چیدم

کشو هم دارما ولی کوجیک کوچیکه

یه دستی بکش قربونت شما که خونت بزرگه و جا داری من جام کوچیکه نمیتونم راحت لباسامو جا بدم شما که میگی هر اتاق کمد داره

خوش ب حالت. آرزومه خونم برق بزنه❤

منم مثل توام الان باردارم و به خاطر خونریزی دکتر بهم استراحت داده شوهرم یه کم جمع میکنه خونه رو تصمیم دارم بعد به دنیا اومدن بچه برم پیش روانپزشک چون من هیچ جوره خوب نمیشم بدنم اصلا انرژی نداره همیشه سست و بی حالم واسه منم دعا کنید بلکه منم از شلختگی و کثیفی در بیام

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍
منم شلختم خودکارم رو انداخته بودم پیش روپوش سفید بیمارستانم الان جوهر داده روپوشم به فنا رفته چیکارش ...

عزیزم منم خودکار که میذارم تو روپوشم ، همش خودکاری میشه . وقتی زیاد باشه که نره میدم خشکشویی میشه مثل روز اول 😊

2738
اینا که مرتب کردنش کاری نداره ی۶ روز ازصبح تا غروب بچسبید تمیز شده خوووب بعدش همسر میاد خونه کیف میک ...

والا خیلی همه جا کثیفه کابینت ها کف آشپزخانه حمام راهرو در ها 

دعا کن بتونم تمیز کنم 

خاک تو سرم

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
والاما از اینا بشتر دشوره داریم من که نمیتونم اینجوری روزب دو بار خونه کلا تمیز میکنم اگه خونمو ببین ...

خوش به حالت 

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
منم تنبلم ولی تنبلی من جوری نیس که کثیف باشم خونمودوس ندارم مستاجرم هرچقدم تمیزکنم قشنگ نمیشه خونه و ...

منم خونمو دوس ندارم مستاجرم خونم زیبایی اصلا نداره ولی به قول مامانم درودیوارشو چیکار داری تو زمینشو تمیز کن. تازه خونمم خیلی کوچیکه عین قفس می مونه برام

اگر آسان بود همه می توانستند انجامش دهند❤
2706