عنوان

کیا شلخته ان بیاین دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 304024 بازدید | 5417 پست

اقا من تاحالا فکر میکردم شلختم اما الان خیلی امید وار شدم هههههههههههههه ممنون استارتر هههههه خدایشم شلخته نیستم خودم الکی حساسم هرروز غذام اماده خونمم تمیزه فقط جارو را یک هفته یکبار میزنم

وخدایی که بشدت کافیست                                                                     ماکوچیکا خدامون بزرگه  
وای منم میرم خونه جاریم ومادرشوهرم به یه بهانه اخرش تویخچالشونوتمیزمیکنم بسکع رومخمه

دقیقا یک روز و نیم می مونم خونه ی مامانم جوری جارو میکنم و سرویس بهداشتیشون رو میشورم ک تا یک هفته هر روز میزنگه تشکر میکنه ک هنوز خونه برق میزنه...

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وای چجوری اینجوری زندگی میکنین یکم اراده داشته باشین من خودم به شدت مرتب هستم اومدم ببینم شلخته ها چجورینن اینجور مریض میشیناااا از من گفتن اولش سخته کم کم عادت میشه

چ جوری

مثلا میگفتم نیم ساعت برم سرگوشی بعد کارامو بکنم.یهو نگاه میکردم ظهر شده ناهار ندارم ظرفا کثیف لباسا کثیف بود.دیگه تصمیم گرفتم هرکار دارمو بنویسم.مثلا صبح بیدار میشدم تو ذهنم یا رو کاغذ مینوشتم جارو گردگیری ناهار پختن نماز خوندن.تا این کارا رو نمیکردم تموم بشه نمیشستم پا گوشی.باز عصر همینجور.خوابم میومد میگفتم اول کارامو میکنم بعد خواب

خداییش چطور میتونی حالم بد شد 

من‌ پسرم یکسالشه وحشتنااااک اذیت میکنه ولی خونم اینجوری نیس بخدا

تازه به همینم شوهرم غر میزنه که بعد بچه اینم وضع خونه زندگیمونه  حالا تمیزه فقط اسباب بازیای پسرم وسطِ

تند تند هم جمع میکنم

تمیز میکنم بوی تاید و شوینده تو خونه میپیچه خودم کیف میکنم پاش برو آشپزخونتو تمیز کن حداقل مریض میشیدااااا

اون چه وضعه گازه آخه🤦‍♀️

پاشووووووووو

من دو تا بچه کوچیک دارم پسرم که راه میره میریزه دخترم هم همش باید بذارم رو پام همیشه خونم تمیزه ش ...

ن والا هیچی نمیگه میدونه تنبلم

اگر آسان بود همه می توانستند انجامش دهند❤
وای چجوری اینجوری زندگی میکنین یکم اراده داشته باشین من خودم به شدت مرتب هستم اومدم ببینم شلخته ها چ ...

وقتی عادت های بد روی هم جمع بشه تلنبار بشه ریشه دار میشه . حالا شکستن این ریشه های کثیفی برای من عین کوه کندن شده 

اگر آسان بود همه می توانستند انجامش دهند❤
ن بابا فعلا فقط ظرف شستمو و غذا درست کردم. کارم زیاده😢

همین هم عالیه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

کارها رو بنویس هر روز یه گوشه  رو تمیز کن مثلا یه روز کشو لباس یه روز کشو اشپزخونه یه روز یخچال ....

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706