2733
2739
عنوان

کیا شلخته ان بیاین دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 304280 بازدید | 5417 پست
نه والا. کاری نداره اگه حساس بود باز خودمو جمع میکردم

شوهر من امروز از سفر میاد پیشاپیش پیغام داده خونرو تمیز کن میام😖

یه نوشابه انرژی زا خریدم ۱۲هزارتومن الان سه روزه توالت نرفتم تا خوب جذب شه        لعنتییی😂😂😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم برو اول یه قرص مولتی ویتامین بخور 

چیزایی که انرژی بده ی آهنگ توپ بزار شروع کن به این فکر کن بعد تموم شدن کارات چه انرژی میگیری ؟!

به معنای واقعی کلمه وقتی میام سایت خارج از این حالات نیست واکنشم       
خیلی خیلی زیاده کار خونه. خونم از پایه و اساسش کثیفه. ینی مثلا کشوهای آشپزخونه رو عکس بگیرم وحشت میک ...

کدوم شهری اگه مشهدی یه خانم خیلی تمیز هست میخوای شمارش بدم بیاد به دوروز خونت مثل دسته گل میکنه

2728
من لیوان چایمو بعضی وقتا نمیشورم تو دلم هی میکم چقد شلختم😐 یا میرم دستشویی نمیشورمش و دستمال نمیکش ...

جدی میگی یا گرفتی مارو؟ مریض نمیشی؟ 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
شوهر من امروز از سفر میاد پیشاپیش پیغام داده خونرو تمیز کن میام😖

نکنه شما هم بله

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

عزیزم زشته،شما خانومی باید خونت به بهترین شکل ممکن باشه 

خودتو با شلختی وفق نده که همچی برات عادی بشه.

همت کن همجارو تمیز کن خودت حال میکنی از زندگیت از سرتایم بودنت .

2738

من کمدم بیشتروقتا بهم ریختس ولی ب جز اون اگ مامانم خونه نباشه خودم تمیز و مرتب میکنم خونه رو

کمد هم اخه تا مرتب میشه فرداش بهم میریزه

بی تفاوت باش...؟؟؟چون هرچیزی ارزش فکر کردن ندارد....شادی نیست جز داشتن تن سالم و یک حافظه ضعیف....  
عه امضات😂😂👌👌👌چن وقت پیشم دیدم امضاتو هی یادم‌میاد خندم‌میگیره😂

خخخخخ🤣

الهی همیشه خندون باشی😘

یه نوشابه انرژی زا خریدم ۱۲هزارتومن الان سه روزه توالت نرفتم تا خوب جذب شه        لعنتییی😂😂😂😂😂😂
آبروم میره پیش کارگره

نه عزیزم مگه جرمه .زندگی شخصیه خودته .ولی دور وبرت تمیز باشه  خودت آرامش داری.

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
2706