2733
2734
عنوان

کیا شلخته ان بیاین دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 304243 بازدید | 5417 پست

منم شلختم ولی میرسم به خونه زندگیم😐در این حد نیستم دیگ

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب چرا انقدر بی تفاوتی نسبت به خونت تمیز کردن خونه که کاری نداره

خیلی خیلی زیاده کار خونه. خونم از پایه و اساسش کثیفه. ینی مثلا کشوهای آشپزخونه رو عکس بگیرم وحشت میکنی

اگر آسان بود همه می توانستند انجامش دهند❤
2731
نه اثلا  اینا که میگه تازه بخشیش هس😔

شما از کجا میدونید

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
حالتون به هم نخوره فقط

وااا خب بشور عع

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️

من لیوان چایمو بعضی وقتا نمیشورم تو دلم هی میکم چقد شلختم😐

یا میرم دستشویی نمیشورمش و دستمال نمیکشم بعدش فک میکنم خیلی شلخته و بدم 

شما دیگع 

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍
2738
این شلختگی نیست دیگه 😐 رسما کپکه 😶

😂😂😂😕

خیلی خیلی زیاده کار خونه. خونم از پایه و اساسش کثیفه. ینی مثلا کشوهای آشپزخونه رو عکس بگیرم وحشت میک ...

تصمیم بگیر شروع کن ب تمیز کاری چن روز فوقش طول بکشه ولی همه جا تمیز میشه

بعد از چند ماه دوری از نی نی سایت باز اومدم😃
حالتون به هم نخوره فقط

تمیزکردن ومرتب بودن خونه به خودت اول ازهمه روحیه میده عزیزم

اگه خونه ات تمیزباشه خودت شادترمیشی سرحال ترمیشی

من حتی شنیدم که میگن بچه های مامانهای مرتب درسخون ترهستن

هرچندمن خودم هم وقتی توفازافسردگی میرم شلخته میشم

امابیشتردرحال تمیزی ومرتب کردن خونه هستم

وازخونه تمیزروحیه میگیرم

اگه خونه کثیف باشه ومن افسرده بادیدن خونه نامرتب افسرده ترمیشم

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )

هر کار میکنی آشپز خونه رو تمیز کن.وگرنه بوی بد آشغال همه جا میپیچه نگاه نکن شوهرت هیچی نمیگه .مردها بدشون میاد .اگر شوهر من بود اصلا سمتم نمیومد

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
2706