2737
2734

خانما یه چند تا از همشهریامون ولی همزبان ما نبودن سه نفر بودن یکیشون راننده بوده و میره مثلا یه خانمی رو سوار میکنه بعد چند متر جلوتر دو تا از بقیه همکارانش رو سوار میکنه که چپ و راست اون خانم میشینن بعد این خانم رو با چاقو و سلاح سرد تهدید میکنن و میبرتش جای خلوت طلاهاش رو میدزدن و خیلی عذر میخوام ببخشید از پشت تجاوز میکنن و ولش میکنن حدود دو ماه این اتفاق افتاده بوده مرتب و آخرین نفر دختر یه سرهنگ بوده که شوهرش قاضی بود این خانم از اینا عکس میگیره از ماشینشون و از پلاک اونا و دو نفرشون میخواستن این خانم رو بکشن ولی یکیشون اجازه نمیده برای همین برای این یه نفر تخفیف میاد و پروندش نمیره تهران ولی دو تای دیگه هم خودشون هم پرونده هاشون مستقیم رفتن تهران حدود ۱۰۰ تا خانواده اومدن برای شکایت وحشتناکه خیلی میترسیدم تنهایی جایی بریم

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫

کدوم شهر

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اره  باورت زن داشتن

زن داشتن😶😶😶

خاک بر سر روانیشون کنن😤😤😤

حالا باز خداروشکر که دستگیر شدن

تودنیایی گیر کردیم که هفت میلیارد آدم و چهارده میلیارد چهره وجود داره...🙃🙃🙃
ماهم تالشی هستیم چطور ما نشنیدیم؟ 

نمیدونم 

هشتپر هستید ؟