2733
2734
عنوان

از حامله شدنم پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 614 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب قرص رو گفت قطع کن باید یه روش پیشگیری دیگه رو استفاده میکردین بالاخره دستگاهی کاندومی چیزی  ...

طبیعی بود پیشگیریم 

ولی کلا قبلا که برای نازایی میرفتم میگفتن تنها راه شما برای بارداریiui یا ivf هست

اره قبلا برای نازایی میرفتم دکتر میگفت تنها راه شما ای یو آی یا آی وی افه

اوه چه جالب

پس من باید بعد زایمانم حسابی حواسمو جمع کنم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2731
طبیعی بود پیشگیریم  ولی کلا قبلا که برای نازایی میرفتم میگفتن تنها راه شما برای بارداریiui یا ...

حالا دیگه بعد زایمان حواستون باشه چون دیگه مشکل نازایی ندارین شکر خدا اگر سومی رو نمیخواین طبیعی جلوگیری نکنین

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
طبیعی بود پیشگیریم  ولی کلا قبلا که برای نازایی میرفتم میگفتن تنها راه شما برای بارداریiui یا ...

ببخشید میپرسم طبیعی یعنی مایع اصلا داخل نمیریخته یا فقط روزهای تخمک گذاری نمیریخته!!!؟

2738
بده دست باباش دو روز نره سر کار مبادا بدی دست مادر شوهرت خطرناکه

اصلا اونجا نمیفرستم

مادرشوهرم خوبه ولی حواص پرته یپیریه دفعه دیدی میخوابه بچه رو ول میکنه

2706