2703
2553
آ د رو بزن . نرم کننده ایروکس پوسته پوسته میکنه چند روز درم اید بزن تا اگزماها برطرف بشن . بعد هر رو ...

خداروشکر ک خوب شده...ممنونم از راهنماییت حتما مراعات میکنم..پسرت کاملا خوب شده؟؟چن وقتشه؟؟؟

واسه سلامتی دخترم لطفا ی صلوات بفرستین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خداروشکر ک خوب شده...ممنونم از راهنماییت حتما مراعات میکنم..پسرت کاملا خوب شده؟؟چن وقتشه؟؟؟

کامل خوب شده الان ۷ماه ونیمشه . جدیدا بهش ماست میدم میخوره میخام بدونم دیگه بدنش واکنش نشون میده یانه. نگران نباش خوب میشه 

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
باشه رعایت میکنم،ممنون عزیزم،گرفتار شدیما😭😭

من دیگه دارم روااانی مییشمم دخترمم هنوز 3 ماهشه ایشالا ک همه نی نی ها خوب شن دختر منم 6 ماهه خوب شن وگرنه قطعا سکتع میکنم خیلی فشار رومه

2720
کامل خوب شده الان ۷ماه ونیمشه . جدیدا بهش ماست میدم میخوره میخام بدونم دیگه بدنش واکنش نشون میده یان ...

خداروشکر خدا حفطش کنه واسه نی نی منم دعا کن عزیزم..

من دیگه دارم روااانی مییشمم دخترمم هنوز 3 ماهشه ایشالا ک همه نی نی ها خوب شن دختر منم 6 ماهه خوب شن ...

منم پسرم هنوز دوماهش نشده،نزدیک۴۰روزه گرفتارم بخاطر این رژیما شیرم کم شده خودم کلی وزن کردم

منم پسرم هنوز دوماهش نشده،نزدیک۴۰روزه گرفتارم بخاطر این رژیما شیرم کم شده خودم کلی وزن کردم

چای نبات بخور اخرشباا ....میوه زیاد بخور..کشمش و عسل بخور ...اب قند...خخخ....انار گرمیم هس...بعدش هیچی ب اندازه ی خواب واسه شیر خوب نیست وقت پیدا کردی بخواب

چای نبات بخور اخرشباا ....میوه زیاد بخور..کشمش و عسل بخور ...اب قند...خخخ....انار گرمیم هس...بعدش هی ...

وقت ندارم اصلا،یه دختر هفت ساله دارم تا شب باید باهاش تکالیف کار کنم،در روز شاید۵،۶ساعت بخوابم

2714
وقت ندارم اصلا،یه دختر هفت ساله دارم تا شب باید باهاش تکالیف کار کنم،در روز شاید۵،۶ساعت بخوابم

خب عزیزم از کسی کمک بگیر اینطوری هم خودت نابود میشی هم بچت ...این روزااا هم میگذره برای من وتو ..بچه هامون خوب میشن ولی باید سخت نگیریم فقط محصولا لبنی نخور پاستیل مارگارین گوجه و تخم مرغ ادویه تند نمیخورم باید بدن بچه هامون عادت کنه عزیزم .موفق باشی

با این اوصاف شیر نداشتنت از نخوردن نیست از استراحتنکردنه عزیزم

کامل خوب شده الان ۷ماه ونیمشه . جدیدا بهش ماست میدم میخوره میخام بدونم دیگه بدنش واکنش نشون میده یان ...

عزیزم هستی بیا ازت سوال دارم

دقیقا صورت بچه منم همینجور بود ولی هنوز قرمزتر

خااانومی اگه هستی بیا ی راه حل ساده پیدا کردم اگزما خوب شه صورت دختر من خوب شد دیگم اگزما نزد

2706