2726
پماد درم اید بخر هر ۱۲ساعت بمال به موضع.  بانرم کننده موستلا اونم هر ۱۲ساعت بمال کل بدنش وصورتش ...

دریم اید کورتون داره ک

واسه سلامتی دخترم لطفا ی صلوات بفرستین
پماد درم اید بخر هر ۱۲ساعت بمال به موضع.  بانرم کننده موستلا اونم هر ۱۲ساعت بمال کل بدنش وصورتش ...

شوهرم بهم همچین پولی نمیده الانم غر عر میکنه تو زیادی اینو دکتر بردی حساسش کردی همه دارن اینو خودشون خوب میشن مال همه خوب شد واقعا نمیدونم چیکار کنم😢😢😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم،خیلی سختمه،همین الان فقط چند نوع غذا میخورم و دخترم درحال اعتراضه میگه مامان چرا غذهات ای ...

من تا یک سالگی دوتا بچه هام همین بودم

غیر اون هرغذای بیرون یا کنسرو و هرچیزی بازاری نمیخوردم

و البته خودشون هم نمیخوردن

و خیلی ها اینطورین بچه اعتراض نمیکنه که...بچه ها الرژی بهشون برسه اذیت میشن

من تا یک سالگی دوتا بچه هام همین بودم غیر اون هرغذای بیرون یا کنسرو و هرچیزی بازاری نمیخوردم و الب ...

عزیزم من یه دختر ۷ساله دارم،پسرمم ۵۰روزشه،بخاطر رژیم غذاییم مجبورم فقط طول هفته چند غذا درست کنم،ودخترم اعتراض داره میگه غذاهات تکراریه،فقط ماهی میخورم و مرغ و آبگوشت،😭خیلی سخته کاش زود خوب بشه،هرچی هم میخورم شیرم زیاد نمیشه مجبورم کنارش شیر خشکم بدم،،حتی جوشانده رازیانه هم شیرمو زیاد نمیکنه،

2728
عزیزم من یه دختر ۷ساله دارم،پسرمم ۵۰روزشه،بخاطر رژیم غذاییم مجبورم فقط طول هفته چند غذا درست کنم،ودخ ...

راستش پسر اول من تا یک سالگی اگزما رو داشت دومی رفلاکسش خیلی خیلی طول کشید 

ماهی هیچ مشکلی باهاش نداره؟ عجیبه چون الرژی خیلی بالایی داره

میگم خورشت ها رو میتونی درست کنی برای خودت ابگوشتش رو بردار بعد لپه یا لوبیا...بزن بهش که دخترت بخوره من این کاررو میکردم سر پسر دومم

درضمن ماش پخته خیلی اثر داشت روی شیر من و الرژی نداره همین طور لوبیا چشم بلبلی جزو امن ترین مواد هست که وقتی غذاخور شد بهش میدادم( لوبیا چشم بلبلی با پلو وشوید خوشمزه اس)

پاچه خالی(بدون کله) هم شیر زیاد میکنه اگه بتونی بخوری

درضمن امتحان کن مثلا خورشت سبزی رو موقع خوردن لوبیا هاش رو جدا کن ببین شاید مورد نداشت باهاش

کم کم خورشت ها رو تست کن اگه خصوصا رفلاکس نداشته باشه اگزما معمولا با خورشت نمیزنه

راستش پسر اول من تا یک سالگی اگزما رو داشت دومی رفلاکسش خیلی خیلی طول کشید  ماهی هیچ مشکلی باه ...

نمیدونم خنگم یا واقعا متوجه نمیشم به چه غذاهایی آلرژی داره؟چیزهای که دکتر گفت رو رعایت میکنم ولی همچنان صورتش جوش میزنه،و من متوجه نمیشم از چیه😞 ماهد هم میخورم😞پریروز یه کیک خوردم و الویه،الان صورتش جوش زد و زیر گردن و کمرش،واقعا در عذابم همش با مکمل خودمو نگه میدارم،اره کم کم باید حبوبات رو بیارم تو برنامه غذاییم،ماش و عدس و لوبیا چشم بلبلی نفخ نداره؟البته خداروشکر پسرم زیاد دلدرد نداره ولی باز میترسم

نمیدونم خنگم یا واقعا متوجه نمیشم به چه غذاهایی آلرژی داره؟چیزهای که دکتر گفت رو رعایت میکنم ولی همچ ...

خوب ماهی خوب نیست کیک؟ خوب خونگی باشه شیر داره بازاری باشه مواد افزودنی اصلا نباید خورد

الویه اخه؟ هیچی بدتر از سس نیست

غذاهات نباید از مواد بازاری باشه سس کنسرو کیک ...

هیچ نوع ادویه ای نباید بزنی فقط نمک و زردچوبه( حتی یه ذره فلفل هم نزن)

لوبیا چشم بلبلی و ماش معمولا باهاش مشکلی ندارن عدس رو باید تست کنی 

چیزهایی که دکتر گفته رعایت کنی مثلا وقتی میگه لبنیات هرچی داخلش لبنیات داره نباید بخوری 

ادویه جات یعنی سس ها نباید مصرف بشه

اصلا غذای بیرون نباید بخوری

ماش  و لوبیا چشم بلبلی رو اب کن اول البته ماش 90 درصد مشکلی نداره لوبیا چشم بلبلی هم به نسبت بقیه حبوبات امن تره

حتما قرص کلسیم زیر نظر دکتر مصرف کن

دریم اید کورتون داره ک

همه داروهای اگزما کورتون داره ولی این کورتونش نسبت به بقیه کمتره کورتون خالی نیس هم اینکه زودتر نتیجه میگیری بعد ۳روز خوب میشه

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
شوهرم بهم همچین پولی نمیده الانم غر عر میکنه تو زیادی اینو دکتر بردی حساسش کردی همه دارن اینو خودشون ...

بخدا گناه داره نمیخاد دکار ببری همینایی که گفتم بخر براش اون میخاره اذیت میشه. من پیش متخصص الرژی یکی ازبهترینای کرج بردم اینو داد

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
بخدا گناه داره نمیخاد دکار ببری همینایی که گفتم بخر براش اون میخاره اذیت میشه. من پیش متخصص الرژی یک ...

خب کی خوب میشن بالاخره😢😢😢???

خب کی خوب میشن بالاخره😢😢😢???

اگه درم اید رو بزنی بعد چند روز خوب میشن . ولی باید همیشه پوستش رو مرطوب کنی اگه وصع مالیت نمیرسه کرم موستلا بخری کرم مرطوب کننده سیوند بخر ارزونه ۳۰هزاره. بعد چون شیرخودت رومیخوره باید خودت رژیم بگیری محصولات لبنی استفاده نکن هرچی که توش شیربکاربرده شده نخور حتی یه تیکه کیک ، خوب میشن نگران نباش بعضی بچه ها تا۶ماهگی خوب میشن بعضیا تادوسالگی دیگه کامل خوب میشن 

اگه درم اید رو بزنی بعد چند روز خوب میشن . ولی باید همیشه پوستش رو مرطوب کنی اگه وصع مالیت نمیرسه کر ...

ی بار با کلی دعوا بردم دکتر پوست ی پماد ترکیبی داد اونو بزنم خوبه؟؟؟ی کرم نرم کننده ثمین و ایروکسم دارم تو خونه ..پماد آ د هم هست ...میگم روزی چن بار چرب کنم دیگه اگزما نمیزنه؟؟؟؟

ی بار با کلی دعوا بردم دکتر پوست ی پماد ترکیبی داد اونو بزنم خوبه؟؟؟ی کرم نرم کننده ثمین و ایروکسم د ...

آ د رو بزن . نرم کننده ایروکس پوسته پوسته میکنه چند روز درم اید بزن تا اگزماها برطرف بشن . بعد هر روز چرب کن دیگه شامپو بدن ایروکس هم براش بخر صابون نزن براش ببین پسرمن ازدخترت بدتر بود انقد مراعات کردم الان خوب شده

2706