2733
2734
باورت نمیشه پسرمو ۵۰تادکترمختلف بردم هرکی یچی میگفت یا کلی دارو میداد قاطی کنم بمالم بهش منم گوش نمی ...

تو عامل حساسیت زا رو حذف کردی ک دیگه اگزما نزده

واسه سلامتی دخترم لطفا ی صلوات بفرستین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی اینهمه دکتر نفهمیدن شیرخشک نان نباید بخوره بچه ای که اگزما داره واقعا چطوری درس خواندن بعضی دک ...

بخدا دیونه شدم دیگه من همدانیم خونه پدرم اونجاس خودم کرم میشینم دیگه دکتر توهمدان نموند که این بچه رو نبرم کرج  خیلی بردم همشون میگفتن بچه کولیک داره تا چندماه اینجوره بایدگریه کنه خوبه این کولیک هم افتاده سرزبونشون

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
عزیزم پسر منم اگزما داشت دکترش یه کرم با یه پماد داد میاس قاطی کنم بمالم به بدنش روزی سه بار خوب شد. ...

دیگه رژیم نگرفتی؟؟؟؟

2728
بخدا دیونه شدم دیگه من همدانیم خونه پدرم اونجاس خودم کرم میشینم دیگه دکتر توهمدان نموند که این بچه ر ...

خوب بچه ای که کولیک داره هم باید شیرخشک مخصوص بخوره

چطور حالیشون نبود

احتمالا رفلاکس هم داره

چطورر دکتر شدن اینا

دیگه رژیم نگرفتی؟؟؟؟

ببین اینکه تا کی خوب بشه بستگی به شدت الرژی اش داره

حتی بعدش که خودش غذا خور بشه هم نباید بخوره مگه خوب شده باشه

ولی عامل الرژی مطلق باید حذف بشه

من در حد یه قاشق ماست یا یه برش کیک حتی میخوردم میریخت بیرون صورتش

2738
دیگه رژیم نگرفتی؟؟؟؟

عزیزم پسر منم۵۳روزشه،صورتش پر جوشه،بردم دکتر میگه گفت حیاسیت به پروتین گاوی هست و لبنیات و گوشت گاو رو حذف کن،شیرم برا آپتامیل پپتی نوشت،الان ۲۰روزه دارم استفادع میکنم،کمتر شده ولی صورتش هنوز جوش داره،بعضیاش خوب میشن،دوباره جدید میزنه خودمم لبنیات که حذف کردم شیرم کم شدع😩این بچه هم خوب نمیشه

دکتر بردم هیدرو کورتیزون داد اثر نکرد دوباره بردم گفت ولشکن خودش خوب میشه ولی میخاره این اگزما بچم ا ...

برنامه غذایی نداد!!!؟عجب دکتری بوده!زمانی خوب میشه که به چیزی که حساسیت داره رو نخوری داروکه خوب نمیکنه!!گناه داره توروخدا مراعات کن، نت بزن غذاهایی که نباید بخوریو احتمالابیاره

...اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
ببین اینکه تا کی خوب بشه بستگی به شدت الرژی اش داره حتی بعدش که خودش غذا خور بشه هم نباید بخوره مگه ...

این زیاده یا کم

برنامه غذایی نداد!!!؟عجب دکتری بوده!زمانی خوب میشه که به چیزی که حساسیت داره رو نخوری داروکه خوب نمی ...

زدم اصلا نمیاره نمیدونم چرااا همش بادوم زمینی منکه نخوردم

2706