2726

بستگی داره اگه دو سه ماهه باشه باید بیدارش کرد بزرگ تر ن دیگه:/

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چندماهشه

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
2728

چند وقتشه؟ 

2 ساعت که طبیعیه اما اگر بیشتر از 3 ساعت میشد بله حتما بیدارش میکردم

البته من در اصل بیدارش نمیکردم توی خواب بهش شیر میدادم میخورد کیف میکرد. خوابش رو ادامه میداد😁😁😁

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
چند وقتشه؟  2 ساعت که طبیعیه اما اگر بیشتر از 3 ساعت میشد بله حتما بیدارش میکردم البته من در ...

نینی من بیست وسه روزشه نمیخوره توخواب امتحان کردم

پدرم همه چیزم بود .....
نینی من بیست وسه روزشه نمیدونم بیذارش کنم یانه

بیدارش کن 

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
 دکتهر وقت بیدار شد شیرش بده اما من از نگرانی هی چکش میکنم دست و پاش سرد نشه بعدم سر سه ساعت اک ...

اره روزا سرسه ساعت‌یادو ساعت بیدارمیشه ولی اخرشب مخوابه تا صبح دیه مخوابه 

پدرم همه چیزم بود .....
2706