2703
2553

کم کم داره پوستم ترک ترک میشه راه حلی هست حداقل استفاده کنم ترک ها زیاد نشن 

پسر نازم عاشقتم  

من از همون اول یه کرمی میزدم که دکترم بهم داده بود

هفته ی ۳۴ هستم فعلا یه ترک هم نخورده حالا ببینم تا آخر چه اتفاقی میفته

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

همش ارثیه.اگ مامان یا خواهرت دارن توهم اینجوری میشی.چرب کردن اینا هیچ تاثیری نداره

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
2714

مامان من اصلا ترک نداره.فقط دو سه تا ریز رو پهلوش.منم همون جوریم.اونم از هفته سی و شش درست شد

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
همش ارثیه.اگ مامان یا خواهرت دارن توهم اینجوری میشی.چرب کردن اینا هیچ تاثیری نداره

فکرنمیکنم ارثی باشه بخاطرکش اومدن پوسته مادرو خواهرمن ترک دارن ولی من چون پماداستفاده کردم ندارم ندارم 

کرم رو چند گرفتی گلم  اسمشو میگی ؟

۸۵ گرفته بودم

اسمشو نمیدونم متاسفانه چون تمام شده منم ظرفشو انداختم دور

به نظرتون تا حالا ترک نخورده دیگه ترک نمیخوره؟

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2706