2737
2734

سلام.بچها من خیلی سرگیجه دارم.دیروز صب شرو شد.وقتی خاستم از رخت خوابم بلند شم نتونستم انگار زمین دور سرم میچرخید مجبور شدم ذراز بکشم.خیلی وحشتناک بود هی بلند شدم و باراین اتفاق افتاد و چشام یه حالی مشد خیلی بد بود

خلاصه دیروز تاحالا گاهی اینجوری میشم ذرضمن باردارم حدود پنج هفتمه

نمیدونم چیکارکنم خیلی میترسم.خیلی وحشتناکه انگار همه چی داره میچرخه و انگار دارم میوفتم بااینکه ذرازکشم 

چیکارکنم دیگه اینجوری نشم

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
عزيزم برو دكتر حتما امروز  يا چربي گياهي خونت بالا رفته يا فشار خونت و يا آب گوشت جا به جا شده ...

امروز دکتر گوش و حلق بینی رفتم چک کرد داخل گوشمو گف چیزی نیست ولی قسمت گوشم درد دارع یکم

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
بهم ریختگی مایع گوش میانی.

چطوری تشخیص میدن؟؟؟صب رفتم متخصص دید.بدشم فرستاد پیش شنوایی که هم تست گرفتم هم نوار گوش چطور باید بفهمم این موضوع رو

2706