2737
2734
آره ولی وقتی میرفتم پیشش در حدی خوب بود و مث عاشقا رفتار میکرد ک اصلا تو دوس داشتنش یه ذره شکم نمیکر ...

چون نمیدونه دقیقا هدفش چیه.به نظر من که بیشترش به خاطر سن و جلب توجه کردن هست

مثلا میخواد بگه حرف حرف من باید باشه میخواد نقش یه آدم بزرگ رو بازی کنه 

سنش بیشتر بشه این اخلاقاش بهتر میشه ولی تو اصلا رو حرفاش حساب باز نکن

به خودم سر زدم..حالش اصلا خوب نیست 🚭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بهونشه میخواد بره تو خودتم بکشی اون رفتنیه و داره بهونه میاره که بره دیگه کاری از دستت برنمیاد ...

ن التماس نمیکنم کسی ک با التماس میمونه ب درد نمیخوره باید با خاست خودش باشه ن مجبوری و از سر دلسوزی

2731
ن من دگ نمبتونم رل بزنم احساس لاشی بودن بهم دست میده کلا ادم خودشم از تکرار خسته میشه تا کی هی رل بر ...

اون ک اره،نگفتم همین فردا بزن، بمون یه سال بعد اگه دیدی کسی واقعا خوب بود آشنا شو

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
اون ک اره،نگفتم همین فردا بزن، بمون یه سال بعد اگه دیدی کسی واقعا خوب بود آشنا شو

آره اگ بزنمم باید 1سال بعد برنم ب همون اندازه ک با این رل بودم باید ب همون اندازه سینگل باشم تا فراموش بشه

آره اگ بزنمم باید 1سال بعد برنم ب همون اندازه ک با این رل بودم باید ب همون اندازه سینگل باشم تا فرام ...

روزای اول وتا ماه های دوم سوم هم سخت میگذره، ولی دیگه به خودت بگو ارزشت بیشتر از اون چیزیه ک به کسی التماس کنی باهات بمونه، بگو بقیه باید التماسم کنن باهاشون بمونم، عشق هم هردفعه بخواد میاد، اصلا نگران نباش هنوز سنی نداری

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
2738
روزای اول وتا ماه های دوم سوم هم سخت میگذره، ولی دیگه به خودت بگو ارزشت بیشتر از اون چیزیه ک به کسی ...

ولی خیلی سخته مثلا ادم با خودش فکر میکنه الان با کیه الان داره همون حرفارو ب کی میزنه ادم نابود میشه 

ببین دلش رفته جای دیگ واسه همین بهانه جور کرده. ولی اگه جای تو بودم حتی اگ یساعت بعد پشیمون میشد و برمیگشت ببخشیدها محل سگش نمیدادم بزار همیشه منتتو بکشن ن منت بکشی حتی اگه عاشقم باشی

ببین دلش رفته جای دیگ واسه همین بهانه جور کرده. ولی اگه جای تو بودم حتی اگ یساعت بعد پشیمون میشد و ب ...

واای ینی یکی دیگرو دوس داره خب من بهس گفتم اگ کسیو دوس داری بگو من عقب میکشم گفتمش از گرینه بودم خوشم نمیاد لطفا اگ خاسی بری با کسی بهم اساره بده فقط

واای ینی یکی دیگرو دوس داره خب من بهس گفتم اگ کسیو دوس داری بگو من عقب میکشم گفتمش از گرینه بودم خوش ...

نمیگه بهت چون الان تو سنیه ک نمیتونه با ی نفر سر کنه باز پشیمون میشه برمیگرده سمتت ولی باز میره ازت سو استفاده اخلاقی میکنه میدونه میبخشیش میره میاد من خودم دوست پسرم همین سنی بود ولی برعکس این پسره بود دیپلم بود من یسال بزرگتر بودم اینقد ب پام موند ک من گاهی بش ی خیانت کوچولو میکردم اما اون ن ولی نمیدونست اخرم ازدواج کردیم یه دخترم داریم. ولی هر پسری اینجوری نیس اینو گفتم ک بدونی اگ کسی بخادت ولت نمیکنه حتی یبار

2706