1472
1411
عنوان

یکیتون بیاد حرف بزنم باهاش

97 بازدید | 9 پست

مامانوبزرگم حالش بده  به من گفتن وسایل جمع کن بیا من حالم خوب نیست تو شوکم  دست و پاهام یخ کرده  حسابی   کارم دارم باید برم حمام باید وسایلم رو جمع کنم‌‌.... 

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

اصلا باورش سخته  یکم....

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1475

کار داری گوشی دستته؟

پاشو به کارات برس

ذکر بگو آروم شی

ان شاالله خیره

اَللّـهُـمَّ اِنّـا نَرغَـبُ اِلَـیـکَ فی دَولَـةٍ کریـمةٍ تُـعِزُّ بـِهَـا اِلاســلامَ و اَهـلَهُ و تُذَّلُ بِهَ النـِّفاق و اَهـلَهُ....خدایــا به سوی تو مشتـاقـیم برایه یـافتن دولت کریـمه ای که اســلام و اهلـش را بـه آن عزیـز گردانـی و نفـاق و اهلـش را به وسیـله ی آن خوار سازی🙏🙏🙏 الحمـدُلِلّهِ الَّـذی جَعَلَنـا مِنَ المُتمَسِکینَ به وِلایةِ مولانا امیر المومنین علــی بن ابـی طالب علیه السلام♥♥

حالا نمیشه حموم نری😓😓😓

میشه امضامو لایک کنی😓😓👇👇👇👇👇

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیک جامع بافتنی های من + قیمت+ عکس 👇💚👌اینجا کلیک کنین. عکس و قیمت بافتنی هارو گذاشتم.سفارش برای هر رده سنی پذیرفته میشود            تیکر عروسیمه انشالله😍😚😘😙 یه صلوات مهمونم میکنی؟؟

خب حرفت درست :/

ولی خب الان او این وضعیت چه حرفی هست بزنیم :|

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩

خودت میگی کار دارم اونوقت نشستی و میخوای با یکی حرف بزنی. 

واقعا وقت شناسی عزیزم😂

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی کمالاتی انسان از سخن پیدا شود...پسته بی مغز چون لب وا کند رسوا شود...!                                       💜 برای سالم بدنیا اومدن نی نیم یه دونه صلوات میگی؟💜
8