2733
2734
عنوان

دی جی کالا🤚

101 بازدید | 8 پست

سلام.یکی دوروزه اخیر کسی از دیجی کالا خرید کرده من چند روز هی تلاش میکنم ارور میده ونمیشه هزینه ای پرداخت بشه؟

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....

من اره چهارشنبه میارن پرداخت درب منزلم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اره چهارشنبه میارن پرداخت درب منزلم

چجوری میزنید پرداخت درب منزل؟

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
2728
چجوری میزنید پرداخت درب منزل؟

گزینه نحوه پرداخت داره  ک درب منزلو تیکشو میزنم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
گزینه نحوه پرداخت داره  ک درب منزلو تیکشو میزنم

اصلا برا من نداره این گزینه رو فقز نوشته پرداخت اینترنتی

اصلا برا من نداره این گزینه رو فقز نوشته پرداخت اینترنتی

واس من داره همممیشه پرداخت درب منزلم

2738
سیستمش همینطوریه مگه میشه نداشته باشه دقت کن میبینیش

داره این گزینه ولی کمرنگ هر چی میزنم روش انگار نه انگار