2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پیسی نباشه؟دارم میمیرم از استرس.قارچ باشه میره؟

آره عزیزم 

اصلا نگران نباش ببر دکتر فوقش پماد میده خوب میشه

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
پیسی نباشه؟دارم میمیرم از استرس.قارچ باشه میره؟

نه احتمالا همون قارچه

پسر منم کوچیکه.دستاش دون دون سفید شده بود بردیم دکتر چندتا دارو داد با صابون گوگرد.من داروهاشو مصرف نکردم چون یه دکتر دیگه گفت که اینا فقط یه مدت قارچو میپوشونه بعد دوباره درمیاد اونم بدتر از قبل

فقط صابون گوگردو زدم خوب شد خداروشکر

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
ان شاالله  پسرعموم تازه چن تا سکه افتاده بود تو صورتش که اونی که بزرگ بود روی لپش بود  فق ...

دختر من فقط یکیه اونم نزدیکای گوشش.ایشالا که هرچی هست زود بره.وای خدا دختر منم انقد حساسه رو قیافش دیروز کلی گریه کرد.ترسیده بود بمیرم براش

2706