2733
2734
عنوان

شوهرم از نامزد سابقم شکایت کرد.اصلا نمیخواستم اینطور بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 5400 بازدید | 91 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فکرشم نمیکردم کار به شکایت برسه.میترسم 

اگر شکایت نکنه بازم بعد از چند وقت میاد سراغت بزار ازش تعهد بگیرن بره پی زندگی خودش خدا خیلی دوست داشته که نزاشته زن همچین آدمی بشی  به جاش یه همسر شایسته و عالی بهت داده واقعا

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2728
اگر شکایت نکنه بازم بعد از چند وقت میاد سراغت بزار ازش تعهد بگیرن بره پی زندگی خودش خدا خیلی دوست دا ...

بخدا همه همینو بهم میگن حرف شمارو میگن برو خداروشکر کن.ولی من احمق همش ناشکری کردم و...چه افسردگی هاو ناراحتی های کشیدم بابتش

2738
بخدا همه همینو بهم میگن حرف شمارو میگن برو خداروشکر کن.ولی من احمق همش ناشکری کردم و...چه افسردگی ها ...

هنوزم دیر نشده جلو ضرر رو از هرجا بگیری منفعته از الان دیگه نزار پات بلغزه همراه شوهرت باش و براش خانمی کن انشا الله درست میشه

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

حالا از شوهرت مطمئنی تلافی اینکارو سرت در نمیاره؟ مثلا بعدا بره با یکی دیگه خیانت کنه که تلافی بخاد بکنه

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
2706