2733
2734

خانواده  من مخالفت کردند و من و نامزدم بهم نرسیدیم ۹۰ درصد راهو رفتیم.خرید ازمایش و...نمیتونسیم همدیگرو فراموش کنیم تا اینکه دیگه من برای فرار از شرایط ازدواج کردم..تا حدود دوسالی از هم بی خبر بودیم تا اینکه دوباره پیام و زنگ زدنامون شروع شد.هردومون هم مقصر بودیم و هستیم اون زمان من دست بردار نبودم و افسرده شده بودم و بعد از اینکه ازدواج کرد دیگه بلاک کردیم همدیگرو تا اینکه بعد از ۹ ماه اومد دوباره پیام پازیاش شروع شد حالا من دیگه حاضر نبودم یعنی دیگه اون حس رو بهش نداشتم اون عشق اولیه نبود بهش گفتم برو پی زندگیت و از خانومش بد میگفت از بی پولی از بدبختیاش و..میگفت و اسرار داشت باهم دوست باشیم این ماجرا ادامه پیدا کرد تا اینکه امسال دیگه به شوهرم همه چیزو گفتم و پیامای خودم و خودشو نشون همسرم دادم....شکایت کرد .دوستان خواهشا قضاوتم نکنید من روزهای سختی رو گذروندم از همه کس و همه جا رنجیده شدم با هممون تو تاریکی یک شکلیم.فراموش نکنیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عزیزم میتونم بگم درکت میکنم 

ولی کارت اشتباه بود 

قضاوت نمیکنم که اگه خودمم بودم میدونستم کارم اشتباس 

اون اقا هم باید مردونگی میکرد و میکشید کنار 

ن اینکه هی مدام باعث خرابی زندکیتون بشه 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
مشکلم اینکه پای خودمم گیره.خودم هم پیام میدادم هردومون مقصریم

خب عزیزم تبعات کارت رو داری میگیری مهم‌نیس گاهی ادم باید تاوان اشتباهاتشو‌ بده اینم همون نقطه هست بسپار به گذر زمان 

مشکلم اینکه پای خودمم گیره.خودم هم پیام میدادم هردومون مقصریم

خود کرده را تدبیر نیست

وقتی نتونستی فراموشش کنی 

دیگه چرا ازدواج کردی

من طراحی سایت شخصی، فروشگاهی، شرکتی، انجام میدم با قیمت مناسب.هر نمونه ای که بخواین طراحی میکنم. 
چطور نترسیدی به شوهرت گفتی؟من همچین چیزی بگم نمیزاره پشت کنم منو کشته

دیگه از حرفاش و تهدیداش خسته شده بودم همش میگفت بابات پولداره باید بمنم پول بدی حقمو میخوام...منم رفتم ب شوهرم گفتم

2706