2733
2734
عنوان

خواب عجیب خواهرم

376 بازدید | 27 پست

هشت ماه از فوت بابای خوبم میگذره و من هنوز دلم براش پر میکشه هنوز انگار داغم تازست

من ۱۴ سال نازایی دارم و بارها وبارها ivf کردم بماند چه بلاها سرم اومد طومار میشه بنویسم

یک سال قبل از فوت بابا خواهرم خواب دیده بود بهم زنگ زد گفت خواب دیدم بابا خونه من بود و یک سیب سرخ تو جیبش بود😭😭😭 گفت منم اونقد چشمم رو اون سیب بود میخواستم بدش به بچه هام گفت ازش پرسیدم بابا این سیب چیه گفت والله دارم میرم پیش ناریا این سب و براش میبرم😭😭😭😭 الهی من بمیرم الهی من بمیرم برات بابای خوبم بعد تو هیشکی اینقد ما رو دوست نداشت هیشکی

بابا اسفند پر کشید و یک ماه بعدش نی نی اومد تو دل من و دختر هم هست

میشه برای بابام یه فاتحه بخونید؟😔❤🌹🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدا رحمتشون کنه 

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️

خدا رحمتش کنه ناراحت شدم 😔

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
2738
2706