2726
عنوان

چشم نظر

121 بازدید | 16 پست

بچههههههه ها ما می خواستیم چند روز بریم شیراز بعد شوهرم داشت از شوهر خوارش می پرسید که شما کدوم هتل رفته بودیدو اینا 

یهو گفت چه قد می خواین خرج کنین من گفتم 4 تومن 

بعد یهووو گفت نه با این قیمت می تونین برین خارج و این حرفا 

هرچی ام می گفتیم که خارج بیشتر میشه میگفت نهههههههههه

بچه ها اومدیم خونه سر یه بی احتیاطی یه وسیله خونه که دقیقا 4 تومن بود قیمتش افتاد شکستتتتتتتت 

دارم اتیش میگیرم الان

خداروشکر کن ضرر مالی بود اتفاقی برای خودتون نیفتاده 😥

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😐چه چیزا😕

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖

اتفاقه خب

خواهرشوهر و شوهرش چقدر از دنیا پرت بودن

کی با ۴ تومن میتونه بره خارج😐😑😶

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

من باور دارم به چشم زخم...چند وقت میش که تو یه مراسم من و همسرم خیلی تو چشم بودیم...تو راه برگشت تصادف کردیم و منم یک هفته شدیدا مریض بودم 

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

يعني اين چشم نظر عين واقعيته

من از وقتي ميرم مسافرت برميگردم يه هفته سرما ميخورم از دماغم در مياد 😖🤕

زمستان رفت اما من بهاراني نميبينم،بر اين تكرار در تكرار پاياني نميبينم، به اميد روزهاي خوب براي همگي ...
هتل اشغالی میرن

هتل آشغالی هم برن پول بلیط هواپیما هم نمیشه ۴ تومن😐

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2706