2733
2734

سلام خانما ...دختر عموی من که الانم کنارم نشسته😐😁البته تو کتابخونه به بهونه درس😶 یه چالشی داره😒 لدفا کمکش کنین من تجربشو ندارم والا😧 ...به تازگی توی مجازی با یه اقا پسری اشنا شده که اون اقا پیشنهاد اشنایی داده و خیلی اصرار داره برای سریع کردن روند اشنایی ... یعنی مثلا میگه چت نکنیم بسه دیگه تلفنی حرف بزنیم صدای همو بشنویم و بعدا هم همو ببینیم و ...راستش خود من تا حالا همچین پسری ندیدم که اینقدر عجله داشته باشه و اصرار داشته باشه که زودتر صداتو بشنوم و ببینتمت و ...و به نظرم خطر ناکه حداقل قابل اعتماد نیس 😑😫 و باید کات کنه ولیییییی دختر عموم میگه چون دوسم داره و فلان ... اینم بگم هنوز یه روز از اشنایی شون نگذشته بود که پسره میگه تلفنی حرف بزنیم ... خب دوستان نظر شما چیه ... 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

خب لابد بیچاره از بس پسرا گولش زدن ب اسم دختر ترسیده شده 😂

میخاد مطمئن شه ک طرفش دختره یا ن 😝😝😝

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب لابد بیچاره از بس پسرا گولش زدن ب اسم دختر ترسیده شده 😂 میخاد مطمئن شه ک طرفش دختره یا ن 😝😝😝

واقعا🤔 نه بابا مطمانه دیگه خخخ

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

چه ربطی داره!

خب میخواد رابطه واقعی داشته باشه و نه مجازی...حالا تو کدوم اپ پیدا شده؟

دیدن همدیگرو  منظورم عکس

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2738
هیچی. نظر نمی خواد این . زودتر مخو بزنه کارشو پیش ببره

یعنی با نظر من موافقی؟😉

چه ربطی داره! خب میخواد رابطه واقعی داشته باشه و نه مجازی...حالا تو کدوم اپ پیدا شده؟ دیدن ه ...

اره همو دیدن

😳چند سالتونه

تابلو ک پسره دنبال چیز دیگس عزیزم 

چت نکنیم میخوام صداتو بشنوم

اوخی صدات و قربون ی نظر همو ببینیم

میای بریم دور دور

ی شب و بد بگذرون

بعدم اگه پشت گوشتو دیدی پسررم میبینی 

متاسفانه این طرفندهمه پسراس برا مخ زنی

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
اره همو دیدن

خب دیگه...چت الکی که نمیشه کرد...اگر قصد داره دوس بشه باهاش که ادامه بده و اگر نه که تمومش کنه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
بعضي پسرا عجولن  تلفني حرف بزنه ك مشكلي ني ولي سعي كنه خيييييييلي سنگين برخورد كنه  ديدن ...

اخه این همه عجله طبیعیه ... من خیلی هارو دیدم تا یه مدت طولانی فقط چت میکردن با هم ... خداییش این مشکوکه😶

2706