2410
2553
عنوان

شوهرم چی گفت دیشب بهم🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 856 بازدید | 51 پست
لج و لجبازی نکن خانم عزیز. تا یک کلام حرف میشنوین زود بزرگش نکنین‌ . همون لحظه فراموشش کنین‌ از عدم ...

وا من لجبازی نکردم خودش میگه نه حامله شو دیگه نه هم رابطه میگیریم منم گفتم باشه نظرت چیه اتاقامونو هم جدا کنیم گفت عالیه!

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍

خودت حلش کن دیگه:/

میای اینجا هی نظر میبینی درباره زندگیت 

از زندگیت هم زده میشی :|

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دو تا بچه جمع شدین تشکیل خانواده دادین این وسط بچه هم میخواین؟!

این چه وضع رفع دلخوریه؟

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
چند سالته و چند سالشه؟ چرا ازت دلخوره؟

20 دارم شوهرم 30 دعوامون شد گفت زندگیمون شاد نیس گفتم نمیشه نفرین کنم خودمو وگرنه میگفتم من برم یه زن خوشکل قرتی گیرت بیاد ... اونم ب دل گرفته ک مگه من چشم چرونم یازن قرتی میخام

2720
وا من لجبازی نکردم خودش میگه نه حامله شو دیگه نه هم رابطه میگیریم منم گفتم باشه نظرت چیه اتاقامونو ه ...

همین که میخای تلافی کنی لجبازیه دیگه. همین که میگی با رابطه اذیتش کنم لجبازیه دیگه‌.حالا یه حرفی تو دلخوری زده. فردا فراموشش میشه. نمیاد که عملی کنه‌.

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
2714
از دلش درار ب خاطر خودت ک بارداری.. بگو تو این لحظات باید کنارم باشی ن مقابلم

بارها گفتم کوگوش شنوا!خونه بابامم امروزا پیامم کمترنیده بهم😐

همین که میخای تلافی کنی لجبازیه دیگه. همین که میگی با رابطه اذیتش کنم لجبازیه دیگه‌.حالا یه حرفی تو ...

خسته شدم ازبس بجای اینکه اقا توبارداری همرام باشه نازمو بکشه من نازشو بکشم 

2706