1472
1459
عنوان

شوهرم چی گفت دیشب بهم🙂

787 بازدید | 51 پست

چند روزیه بنابر دلایلی ازم دلخوره .. دیشب بهش گفتم من از حاملگی میترسم باز (اخه تواین حاملگیم دوروز خونربزی و دفع لخته لکه بینی غلیظ داشتم ک خدابرام بخیر کرده)گفت اصلا دیگه حامله نشو بسه.. گفت اصلا یکاریم میکنیم رابطه هم نمیگیرین گفتمش نظرت چیه بچه ک اومد من برم تو اتاق بچه تو تو اتاقمون از هم جدا بخوابیم؟ گفت اره عالیه واقعا فکر خوبی کردی... بنظرتون چیکارش کنم این اقارو🙄

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1436

ما الانشم رابطه دخول نداریم فقط هقته یبار چندساعت تنهاییم و از اون طریق نیازش... نظرتون چیه اینبار اذیتش کنم باهاش همراه نشم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432

لج و لجبازی نکن خانم عزیز. تا یک کلام حرف میشنوین زود بزرگش نکنین‌ . همون لحظه فراموشش کنین‌ از عدم رابطه برای تنبیه استفاده نکنین‌ . یکم بزرگ شین اگر دلتون خواست

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای تمام مریض ها مخصوصا سرطانی ها یک صلوات میفرستین؟ از جمله مادرم.🙏🙏🙏
ما الانشم رابطه دخول نداریم فقط هقته یبار چندساعت تنهاییم و از اون طریق نیازش... نظرتون چیه اینبار ا ...

عزيزم اين بدترين كاريه كه ميتوني بكني

مطمئن بلش بيشتر لج ميكنه باهات

اون الان دلخوره بزار تو خودش بلشه

تصميمات مهم واسه الان نيست

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474
لج و لجبازی نکن خانم عزیز. تا یک کلام حرف میشنوین زود بزرگش نکنین‌ . همون لحظه فراموشش کنین‌ از عدم ...

وا من لجبازی نکردم خودش میگه نه حامله شو دیگه نه هم رابطه میگیریم منم گفتم باشه نظرت چیه اتاقامونو هم جدا کنیم گفت عالیه!

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خودت حلش کن دیگه:/

میای اینجا هی نظر میبینی درباره زندگیت 

از زندگیت هم زده میشی :|

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩

دو تا بچه جمع شدین تشکیل خانواده دادین این وسط بچه هم میخواین؟!

این چه وضع رفع دلخوریه؟

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
چند سالته و چند سالشه؟ چرا ازت دلخوره؟

20 دارم شوهرم 30 دعوامون شد گفت زندگیمون شاد نیس گفتم نمیشه نفرین کنم خودمو وگرنه میگفتم من برم یه زن خوشکل قرتی گیرت بیاد ... اونم ب دل گرفته ک مگه من چشم چرونم یازن قرتی میخام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وا من لجبازی نکردم خودش میگه نه حامله شو دیگه نه هم رابطه میگیریم منم گفتم باشه نظرت چیه اتاقامونو ه ...

همین که میخای تلافی کنی لجبازیه دیگه. همین که میگی با رابطه اذیتش کنم لجبازیه دیگه‌.حالا یه حرفی تو دلخوری زده. فردا فراموشش میشه. نمیاد که عملی کنه‌.

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای تمام مریض ها مخصوصا سرطانی ها یک صلوات میفرستین؟ از جمله مادرم.🙏🙏🙏
1331