2726
عنوان

باردارم.خون تو بینیم نشونه ی چیه

64 بازدید | 8 پست

دوستان چن روزه بینمو تمیز میکنم میبینم کمی خون تو بینیم‌ وجود داره .

نشونه چی میتونه باشه؟

کسی اینجوری بوده؟

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم اوایل بارداریم بینیم خون اومد.میگن مال اینه که خون رقیق شده.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2728
فشارت نرماله  بینیت خشک نیست

فشارم همیشه رو ۱۰ هس

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
منم اوایل بارداریم بینیم خون اومد.میگن مال اینه که خون رقیق شده.

اخه من‌ماه هفتم هستم

اخه من‌ماه هفتم هستم

من ماه سیزده به بعد بود که اینجور شدم.عزیزم نگران نباش.توی نت هم سرچ کنی میبینی که چیز مهمی نیست

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
من ماه سیزده به بعد بود که اینجور شدم.عزیزم نگران نباش.توی نت هم سرچ کنی میبینی که چیز مهمی نیست

ببخشید هفته ی سیزده