2410
2553
عنوان

کیا شوهراشون وقتی یه زن بالاتر از شما

| مشاهده متن کامل بحث + 2906 بازدید | 169 پست
کجا برگزار میشه تو نت بزنم میاره شرایط ثبت نام رو 

دکتر کاظم زاده اگه تهرانی راحت میتونی شرکت کنی، قبلا کلاساش سمت پاسداران بود ولی جابجا هم میشه، از لحاظ مالی هم خیلی باهات کنار میاد، تیمش معرکه است، تو کانال تلگرامش عضو شو دوره های جدیدو میگه، تلوزیون هم دعوتش میکنند به عنوان روانشناس و مشاور، ببین من تو کلاساش بودم، همزمان چند تا از کسایی که با من اومده بودند روانشناسی خونده بودند، میگفتند چیزایی که این یاد میده تو دانشگاه باد نمیدن، همشونم دکتری داشتن

اره ، دوست من کلا تربیت بدنی خوند، اول برا کار معلم زبان شد الانم آموزشگاه زده ، خیلی هم پول در ...

چند سال معلم زبان بود؟؟

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین عزیزم من یه چیزی یادم اومد بهت بگم....شوهرت میخواد تو جمعی که اون هست تو خودتو بهتر از اون نشون ...

اره درست میگی  ،،، بخدا قبلا اینجوری نبودم اصلا برام مهم نبود باش حرف میزدم ولی روز ب روز حسودتر میشم نسبت بش

2456

درنهایت درست میشه فقط مراقب باش اوضاع از اینی که هست خراب تر نشه و زندگیت بهم نریزیه صبور باش انشالله درست میشه

زندگی به زیبایی تک در ختی است در چمنزار که چشمه ای بس زیبا و زلال در زیر آن قرار دارد اما برای دیدن این زیبایی باید چشم بینا داشته باشی                          
آره انقدر به بنده خدا گفتن که هیچی نیستی، خودشم قبول کرده. ولی ادم خودش باید خودشو به بقیه نشون بده ...

دقيقأ بنظرم اتفاقأ ازشوهرش و اطرافیان جلوتره اما شوهرش ازعقده وحسادت واینکه مبادا روزی استارتر ادعاش بشه اونو له کرده 

چقدر بد وقتی مادر یه خانواده بشکنه دیگه خونه شادنیس

وقتی مادر شاد باشه همه چیز روبراهه چون مادر ستون خانوادس

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
من هروقت سوال کنم ازش میگ ن من اصلا بهش فکر نمیکنم تو یادم میندازی من اصلااوناازیادم رفته بنظرت راست ...

سلام ب راستو دورغش فک نکن اگه خودش چیزی نمیگه اصلاااااا نپرس یجوری خودتو نشون بده انگار وجود نداشته تا میتونی تو خونه شادو بخودت برس خودتم اعتماد بنفس داشته باش تا خواست حتی فکرم کنه بگه زنم سرتره کیف کنه مردا زنایی ک خودشونو دست کم میگیرنو اصلا نمیبینن توام نپرس اونوق فک میکنه اون از تو سرتره ک حسودیت میشه چیزی شد میزنه تو سرت بزا بدونه برات هیچی نیس انگار کلا وجود نداشته 

2714
سلام ب راستو دورغش فک نکن اگه خودش چیزی نمیگه اصلاااااا نپرس یجوری خودتو نشون بده انگار وجود نداشته ...

اهان باشه عزیزم مرسی بابت راهنمایی اره خودشم میگ من اصلا بهشون فک نمیکنم راست ودروغش

وای چقدر بد توام همش اعتماد به نفسشو بیار پایین بگو جرا اونحات اینجوریه من شوهرم همش ازم تعریف میکنه که تو از همه خوشگلتری یا میگم فلانی چ خوشگل بود میگه ن تو خیلییی خوشگلتر ازاونی اما من برعکس همش ازش ایراد میگرفتم و اعتماد به نفسش اومده بود پایین ولی الان میگم تو از فلانی بهتری(درضمن شوهرم ازمن خیلی سرتره)

وایییی اینجوری حرف نزن دق مرگ شدم مگه چی از کی کم داری خب توهم ب خودت فوق العاده رسیدگی کن تیپ خانومانه بزن عطر بزن همیشه ب روز باش  ارایشگاه برو هر ماه ابرو صورت اصلاح کن رنگ موهاتو تعقیر بده ناز داشته باش برا خودت ارزش قایل شو وقتی تو قدر خودتو بدونی رو اطرافیانت هم تاثیر داره تو زنی مظهر نازی پس تا میتونی ب خودت اهمیت بده  و ناز کن واس شوهرت بعد ببین جواب میده یا نه ی کاری کن شوهرت همیشه دنبالت باشه.

فقط یه ایرانی میتونه بعداز اینکه جواب آزمایشش رو گرفت و       سالم بود بگه:این همه خرج کردیم هیچیمون هم نبود😂😂😂  آقا اینایی که میخوان مشت بیارن از قبل ی ندا نمیدن که ما کف دست نبریم سنگ کاغذ قیچی بشه😂😂😂 توجه کردین وزارت بهداشت دیگه پیام نمیده سپردمون دست خدا😂😂
وای چقدر بد توام همش اعتماد به نفسشو بیار پایین بگو جرا اونحات اینجوریه من شوهرم همش ازم تعریف میکنه ...

بابا ایول به سیاستت 

زندگی به زیبایی تک در ختی است در چمنزار که چشمه ای بس زیبا و زلال در زیر آن قرار دارد اما برای دیدن این زیبایی باید چشم بینا داشته باشی                          
وای چقدر بد توام همش اعتماد به نفسشو بیار پایین بگو جرا اونحات اینجوریه من شوهرم همش ازم تعریف میکنه ...

وای خوشبحالت شوهرت ازت تعریف میکنه،، خیلی کم پیش میاد خدایی خیلی کم هست مرد از زنش تعریف کنه 

2706