2726

یعنی از طرف اداره یا شرکت نباشه .شخصا حق بیمه ریختن و خودشونو بیمه کرده باشن .سوال دارم.                                                                                                      شما میرین بیمارستان تامین اجتماعی همه چیز رایگانه یا باید مبلغی پول بدین؟؟برا زایمانم میخوام بیمه کنیم خودمونو میترسم با بیمه هایی که از طرف ارگانها هست فرق کنه

برای خودم تاپیک میزنم.گاهی از طرف دوستم تاپیک میزنم گاهی سوالای دخترمو   میپرسم.اگه تناقض تو تاپیک هام میبینین دلیلش اینه🌹😊

میخوام اگه سزارین بودم برم بیمارستان تامین اجتماعی

برای خودم تاپیک میزنم.گاهی از طرف دوستم تاپیک میزنم گاهی سوالای دخترمو   میپرسم.اگه تناقض تو تاپیک هام میبینین دلیلش اینه🌹😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بپرس 

از بیمه بپرس 

تلفنشو از 118بگیر

با اپراتور صحبت کن

اگه میتونی حضوری برو اداره بیمه

ولی برادرشوهر من خودش میریزه

خانمش تو بیمارستان تامین اجتماعی سزارین شد

بدون هیچ هزینه ای فقط مقدار کمی بابت خدمات و غذا پرداخت کرده بود

ولی بپرسی ازخودشون بهتره

2728
بپرس  از بیمه بپرس  تلفنشو از 118بگیر با اپراتور صحبت کن اگه میتونی حضوری برو اداره بی ...

مرسی جواب دادی گلم

والا من شوهرم خودش ميريزه

ولي من تا حالا جايي نرفتم ك تامين احتماعي باشه

هر جا رفتم كلي پول دادم

ولي خالم ميره

پولم نميده يا بده هم خيلي كم

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖

هیچ فرقی نداره. اگ ی مبلغ کم هم ازت گرفتن. اونو از همه میگیرن مثلا پول لباسا این چیزا

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
ما شخصی بیمه کردیم، هیچ فرقی با بیمه های ارگانی نداره. برای زایمان هم همینطور.

چه خوب.ممنون دوستم.  شما ماهی چقدر میریزین؟؟

هیچ فرقی نداره. اگ ی مبلغ کم هم ازت گرفتن. اونو از همه میگیرن مثلا پول لباسا این چیزا

مرسی .خدارو شکر شوهرم همش میگه بیمه نمیخواییم بازم پول میگیرن با بیمه هم.حالا رو مخش کار کردم برا بیمارستان تامین اجتماعی

مرسی .خدارو شکر شوهرم همش میگه بیمه نمیخواییم بازم پول میگیرن با بیمه هم.حالا رو مخش کار کردم برا بی ...

بیمه خیلی خوبه. الانم ک نخواد برا بازنشستگی عالیه

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
هر سه ماه  ۶۰۰ و خورده ای،  ماهی ۲۰۰ و خورده ای.

چه مناسب.من و همسرم 2 نفریم هم 200 باید بدیم؟؟

میشه این بیمروتوضیح بدی من 20سالمعه مجردم بیمه بابام تامین اجتماعیه . بخام خودم یروز بیمه کنم شرایطش ...

فک کنم باید بیمه زنان خانه دارو بریزین

2706