2737
2734
عنوان

خواب ديدم

160 بازدید | 22 پست

اب دريا بالا اومده و در خونه رو كه باز كردم اب اومد يه مقداره داخل خونه با موج، تعبير چیست؟ بعد ادامه خواب دیدم پرواز میکردم بالای دریا هرچقد دوست داشتم اوج میگرفتم بعد میومدم توی آب و دوباره میرفتم هوا، بعد وسطش یهو یاد حرف یکی از بچه های نی نی سایت افتادم گفت اگه بتونی توی خواب به ساعت نگاه کنی یعنی بیداری اگه نه یعنی خوابی. هرچی دنبال ساعت میگشتم پیدا نمیکردم بعد بیدار شدم. 

ریپلای رو بیشتر از لایک دوست دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هفت سال فراوانی و نعمت و بعدش هفت سال خشکسالی و تنگدستی

خخخخ.

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
2728

خیلی با خواب هات درگیر نشو .اگه فقط نگرانی ی صدقه بده راحت شی

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
2738
من همین الان داشتم خواب میدیدم یکی میخواد بهم تجاوز کنه خوشبختانه از خواب پریدم ضربان قلبم رو هزار ...

قدیمیا میگفتن خواب اینو ببینی مکه میری😌

اگرم اون طرف رو میشناسی و از آشناهاست یعنی خانمش بارداره😊

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...
پرواز که خیلی خوبه روحت سبک و پاکه.

خیلی خواب پرواز میبینم دو سه سالی میشه ، با پا پرواز میکنم البته دیشب با چتر بود برای اولین بار. 

ریپلای رو بیشتر از لایک دوست دارم 
قدیمیا میگفتن خواب اینو ببینی مکه میری😌 اگرم اون طرف رو میشناسی و از آشناهاست یعنی خانمش بارداره😊

نه نمی شناختم، تازه لهجه داشت انگار افغانیا،همین که اومد کتکم بزنه از خواب پریدم

2706