2737
2734

شوهر من روزها میخوابه و شبها میره بیرون

تا ساعت ۱ بیرونه میگه دفترم سرگرم کارامم

نمیدونم چیکار کنم! دارم دیوونه میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بابای منم میگف سرگرمه کارمم بعدا مشخص شد کارش منشی شه😏حواستو جمع کن

یعنی با منشی رو هم ریخته بودن؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738

من اینجور مواقع به مامانش میگم دعواش میکنه . حرف مامانشم براش مهمه گوش میده .

البته کلا کلا خیلی خانواده دوسته و اکثرا تو خونه ست.مخصوصا به بچه خیلی اهمیت میده . ولی یکی دوباری پیش اومده دعوامون شده رفته بیرون دیر وقت اومده خونه .

زنگ زدم مامانش گفتم بهش بگو این سری خواست بره بچه هاشم ببره. نوکرش که نیستم صبح تا شب بچه ها رو جمع و جورکنم شبم آقا تشریف بیاره خواب باشن اینا بره بخوابه .

بعد بهش گفته بود قهری که قهری بچه ها این وسط بی گناهن 

سر یاعت برو خونه ت بچه ها اذیت میکنن .

کلا از مامانش حساب میبره مامانشم طرف بچه هاست .ببینه اونا اذیت میشن دعوا میکنه شوهرمو

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
یعنی با منشی رو هم ریخته بودن؟

الان زنشه

مچشو گرفتیم 

هرشب مگه کار میشه؟ رفتیم دیدیم تو مطب . خجالتم نمیکشن😔 انقدر بخدا داغونیما

اورد با پروییه تمام جلوی مامانم گفت این زنمه

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
الان زنشه مچشو گرفتیم  هرشب مگه کار میشه؟ رفتیم دیدیم تو مطب . خجالتم نمیکشن😔 انقدر بخدا داغ ...

مردا کلا روشون زیاده طفلک مامانت😢 پزشک تشریف دارن بابا؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
من اینجور مواقع به مامانش میگم دعواش میکنه . حرف مامانشم براش مهمه گوش میده . البته کلا کلا خیلی خا ...

دم مادرشوهرت گرم

من يبار گلگي شوهرمو پيش مادرشوهرم كردم

اونم دستشو زد ب كمرش گفت مشكلاتتون ب ما ربطي نداره

حالا مشكل ما چي بود پسرش بيكار بود و نميرفت سركار

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
الان زنشه مچشو گرفتیم  هرشب مگه کار میشه؟ رفتیم دیدیم تو مطب . خجالتم نمیکشن😔 انقدر بخدا داغ ...

یعنی الان هنوزم باهم هستن ازدواج کردند؟

‏خدایا اگر من بد کردم ، تو را بنده‌ای دیگر بسیار است. اگر تو با من مدارا نکنی مرا خدایی دیگر کجاست؟💗
2706