2703
2553

سفکسیم و عوارضش لطفا مامانا باتجربه ها میشه بیایین...

میشه تاپیک قبلمو بخونید ممنون🙏

کمی عفت کلام و داشتن شرم و حیا در گفتار  بد نیستا بهش فکر کنید بعضی خانمای نی نی سایت!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من باردارم واسه ترشحاتم قرصشو هر ۱۲ ساعت میخورم از وقتی میخودم قطع شده فقط بعد خوردن قرص یکم حالت ته ...

پس ممکنه حالت تهوع دخترم هم بخاطر چندباری باشه که خورده؟ معده اشو ضعیف کرده 🙁

کمی عفت کلام و داشتن شرم و حیا در گفتار  بد نیستا بهش فکر کنید بعضی خانمای نی نی سایت!!!
پس ممکنه حالت تهوع دخترم هم بخاطر چندباری باشه که خورده؟ معده اشو ضعیف کرده 🙁

اره من دیروز صبح که خوردم یه حالت بدی گرفتم دیشبم قبل خواب خوردم معده درد گرفتم و تا صبح نتونستم بخوابم ولی عذر میخوام تابحال بخاطر این قرص بالا نیاوردم .

پسر من کلا بهش حساسیت داره یه بار بهش دادم تو خواب می پرید

فقط بیدار میشد؟ ازکجا میدونید برای اون بود

2714
اره من دیروز صبح که خوردم یه حالت بدی گرفتم دیشبم قبل خواب خوردم معده درد گرفتم و تا صبح نتونستم بخو ...

ممنون اره خب بچه خیلی حساس و کوچولوعه  نمیتونه تحمل کنه   ممنون که گفتی

من باردارم واسه ترشحاتم قرصشو هر ۱۲ ساعت میخورم از وقتی میخودم قطع شده فقط بعد خوردن قرص یکم حالت ته ...

عزیزم هفته چندی من تازه هفته ششم هستم دکتر قرصشو داده روزی یکی خطر نداره؟

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...
فقط بیدار میشد؟ ازکجا میدونید برای اون بود

نه یه بار دادم بهش اینجوری شد نمیدونستم برا سفکسیمه بعد دوباره دکتر چهار پنج ماه بعد بهش داد فهمیدم مال سفکسیمه بیدار که نمیشد دست و پاهاش تو خواب تکون میخورد یا بدنش یهو کنده میشد

وزن اولیه ۶۳ وزن هدف ۵۸