1472
1459

سفکسیم و عوارضش لطفا مامانا باتجربه ها میشه بیایین...

میشه تاپیک قبلمو بخونید ممنون🙏

کمی عفت کلام و داشتن شرم و حیا در گفتار  بد نیستا بهش فکر کنید بعضی خانمای نی نی سایت!!!

من باردارم واسه ترشحاتم قرصشو هر ۱۲ ساعت میخورم از وقتی میخودم قطع شده فقط بعد خوردن قرص یکم حالت تهوع میگیرم که زود خوب میشه 

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

من باردارم واسه ترشحاتم قرصشو هر ۱۲ ساعت میخورم از وقتی میخودم قطع شده فقط بعد خوردن قرص یکم حالت ته ...

پس ممکنه حالت تهوع دخترم هم بخاطر چندباری باشه که خورده؟ معده اشو ضعیف کرده 🙁

کمی عفت کلام و داشتن شرم و حیا در گفتار  بد نیستا بهش فکر کنید بعضی خانمای نی نی سایت!!!
1475
پس ممکنه حالت تهوع دخترم هم بخاطر چندباری باشه که خورده؟ معده اشو ضعیف کرده 🙁

اره من دیروز صبح که خوردم یه حالت بدی گرفتم دیشبم قبل خواب خوردم معده درد گرفتم و تا صبح نتونستم بخوابم ولی عذر میخوام تابحال بخاطر این قرص بالا نیاوردم .

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر من کلا بهش حساسیت داره یه بار بهش دادم تو خواب می پرید

فقط بیدار میشد؟ ازکجا میدونید برای اون بود

اره من دیروز صبح که خوردم یه حالت بدی گرفتم دیشبم قبل خواب خوردم معده درد گرفتم و تا صبح نتونستم بخو ...

ممنون اره خب بچه خیلی حساس و کوچولوعه  نمیتونه تحمل کنه   ممنون که گفتی

من باردارم واسه ترشحاتم قرصشو هر ۱۲ ساعت میخورم از وقتی میخودم قطع شده فقط بعد خوردن قرص یکم حالت ته ...

عزیزم هفته چندی من تازه هفته ششم هستم دکتر قرصشو داده روزی یکی خطر نداره؟

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...
1432
فقط بیدار میشد؟ ازکجا میدونید برای اون بود

نه یه بار دادم بهش اینجوری شد نمیدونستم برا سفکسیمه بعد دوباره دکتر چهار پنج ماه بعد بهش داد فهمیدم مال سفکسیمه بیدار که نمیشد دست و پاهاش تو خواب تکون میخورد یا بدنش یهو کنده میشد

عزیزم هفته چندی من تازه هفته ششم هستم دکتر قرصشو داده روزی یکی خطر نداره؟

هفته ۱۸ .از همون اول ترشح داشتم دیگه دیدم داره زیاد میشه به دکتر گفتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40