2410
2553
عنوان

مامان کلاس سومی داریم ایا🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 10759 بازدید | 90 پست

پسر من یه کتاب کار ریاضی داره که مال خود مدرسه است یعنی بیرون نمیفروشن اما سوالهاش سخت نیست در حد تکرار کتابه

چرا باید باهاشون سخت کار کنن؟

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من معلم مقطع ابتدایی هستم  از پایه اول تا ششم  هر سوالی داشتید در خدمتم

می دونی من حس می کنم خیلی سطحی کار می کنند پسرم میاد  خونه چیز جدیدی یاد نگرفته همش خودم مجبورم باهاش کار کنم 

اصلا مثل بعضی مدارس کتاب کانگرو یا تیزهوشان با بچه کار نمیشه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2456
نه بابا ضرب و که پسرم یه ساله حفظه  مشکل من اینه که بعضی مدارس کتاب های تیزهوشان یا کانگرو &nb ...

ما اگه بچه رو بذاریم زودتر از کلاس یاد بگیره معلمها قبول نمیکنن ، پارسال دو تا از بچه های کلاسشون چرتکه و کلاس ال و بل میرفتن مدیر با مادراشون جلسه گذاشت و گفت اینجوری ادامه بدید ثبت نام نمیکنم

یکیشون موند یکیشون رفت

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
می دونی من حس می کنم خیلی سطحی کار می کنند پسرم میاد  خونه چیز جدیدی یاد نگرفته همش خودم مجبورم ...

وقتی مدیر راغب نیست هزینه کنه 

و همش کمک به مدرسه 

ماهانه از بچه ها می گیرند 

معلم نقشش چیه 

فعلا اولیامحور هستش 

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "
2714
پسر من یه کتاب کار ریاضی داره که مال خود مدرسه است یعنی بیرون نمیفروشن اما سوالهاش سخت نیست در حد تک ...

خوبی  عزیزم 

آخه  بچه باید ۴ تا نمونه سوال دیگه حل کنه روون  بشه دستش 

اصلا برگه می زارم جلوش شوته 

دو سال قبل اصلا این جوری نبود

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
نه بابا ضرب و که پسرم یه ساله حفظه  مشکل من اینه که بعضی مدارس کتاب های تیزهوشان یا کانگرو &nb ...

دولتی میره.اینجا هم کار نمیکنن.ولی من پسرم جدا میفرستم کلاس ریاضی اونجا کانگورو باهاشون کار میکنه.خودت میتون کتاب کانگورو یا تیزهوشان روبگیری باهاش کار کنی

وقتی مدیر راغب نیست هزینه کنه  و همش کمک به مدرسه  ماهانه از بچه ها می گیرند  معلم ...

به حساب بهترین مدرسه هم هست تو شهر 

خیلی خیلی بی خوده

اها اونا که اضافه بر سازمانه. از اول سال معمولا با خانواده ها هماهنگ میکنن که باشه یا نباشه. من چون اصولا با استرس تو مقطع ابتدایی مخالفم با این قضیه مخالفت کردم. چون سال دوم هم کانگرو داشتن هم ازمونای واله. که واقعا چیز خاصی نبود ولی فقط استرس الکی ایجاد میکرد. اینا فقط واسه دهن پر کردنه که مدارس ششصد نوع ازمون و کلاس میذارن. وگرنه بچه ی تیزهوش نیازی به کلاس نداره. بچه ی باهوش معمولی هم اصلا نباید بره تیزهوشان چون اذیت میشه. روح و روان بچه ها به خصوص تو مقطع ابتدایی از همه چی مهم تره. ولی متاسفانه مد شده اینجا از کلاس اول همه فکر کنکورن !! 

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
دولتی میره.اینجا هم کار نمیکنن.ولی من پسرم جدا میفرستم کلاس ریاضی اونجا کانگورو باهاشون کار میکنه.خو ...

گرفتم باهاش کار می کنم 

کلاس ریاضی جدا کجا فرستادی

2706