2410
2553
عنوان

اوتیت میانی گوش دخترم😢😢😢😢😢

484 بازدید | 7 پست

الان مدتیه گوش دخترم عفونت میکنه همش ازین دکتر به اون دکتربم یکی میگه لوزه هاش خوبه یکی میگه بزرگه چندوقت پیشم دکتر اطفال بردیم گفت لوزه نداره ولی گوشش للتهاب داشت و انتی بیوتیک نوشت ...اصلا بهتر نشده و‌همش از کاهش شنوایی میناله...توروخدا کسی بوده این مشکل و داشته باشه و بهبود پیدا کرده باشه؟😥😥😭

گاهی گمان نمیکنی وخوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود....
دکترخوب وباتجربه پیدا کن ببر

تو شهرمون تموم دکترا بردیم و متخصص حلق وبینی هم مسافرته به این زودی نمیاد .موندم کجا ببرمش

گاهی گمان نمیکنی وخوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

ما به مدتی درگیر عفونت شدید گوش بچم بودیم به حدی که هیچ آنتی بیوتیکی جواب نداد و پرده گوشش سوراخ شد ولی با دود دادن عنبرنسا کامل خوب شد

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

منم یه مدتیه گوشم کیپ شده گه گاهی هم خارش داره

نمیدونم چیکار کنم خوب بشه اینم بگم خانوادم نمیزارن برم

دکتر بهترین راه درمان چیه؟

تیکر تولد عشقمه فداش بشم الهی😗💞😙😻 من بچه ندارم😉😻😋

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه من کلینیک گوش تهرانرو بهتون معرفی میکنم چون کلینیک گوش تهران، یکی از جامع ترین کلینیک های گوش کشور است. این کلینیک از متخصصان برجسته ای در زمینه جراحی گوش، حلق و بینی، شنوایی و تعادل بهره می برد.

داخل سایتشون کلی مقاله در مورد علت کم شنوایی در کودکان و نوزادان،  و اینکه آیا وزوز گوش میتونه اثر عوارض واکسن کرونا باشه؟ و ویژگی یک سمعک با کیفیت چی میتونه باشه؟

خدمات کلینیک

۱. انجام آزمایشات تخصصی برای سرگیجه و عدم تعادل

۲. اقدامات درمانی برای توانبخشی سرگیجه

۳. آنالیز گوش میانی و داخلی

۴. درمان وزوز گوش

۵. تجویز و فیتینگ سمعک

۶. آزمایشات تشخیصی پایه و الکتروفیزولوژیک شنوایی

خدمات کلینیک گوش تهران هم برای اطفال است و هم بزرگسالان

برای اطلاعات بیشتر برای رزو نوبت از این مرکز تخصصی گوش می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

02188202934

02188205806

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی بیمارستان دی، ساختمان پزشکان دی (پلاک ۱۲)، طبقه ۹، کلینیک گوش تهران

آدرس اینستاگرام کلینیک: https://instagram.com/tehranearclinic?igshid=efk54g0xk3vy

2714