2737
2739
عنوان

خیلی خوشحالم 😄😍 که پریود نشدم هنوز

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 36 پست
من خواهرشوهرم دقیقا ماهی که اصلا خونه نبود حامله شد😐 چون مادربزرگش مریض بود که اخرشم فوت شد تمام مد ...

همین کاراهول هولکی کارا درست کرده😄😄

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏
خوب چرا بی بی چک نمیزنی؟؟من دوستم تنبلب داشت درست ماهی ک دیگه قرص نخورد باردار شد الانم دخترش ۲ سالش ...

وای خدا کنه بچه باشه 😢 میترسم بزنم منفی بشه چند روز هم صبر میکنم 10 روز که از موعدم گذشت اگه پریود نشدم بی بی چک میزنم

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین کاراهول هولکی کارا درست کرده😄😄

😁😁😁😁😁

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2728
خدا رو شکر ک خوشحالی😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍الهی همه نی نی سایتیا همیییییشه خوشحال باشند😊 خد ...

قربون خدا برم که دلمو شاد کرده حتی اگه باروارم نباشم این خوشحالیو بهم داده 😍

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
2738
واقعا؟ با دارو باردار شدی؟ بعد چه مدت

چهار سال دارو و درمان جواب نداد  دو بار باردار شدم هر دو بار هم وقتی هیچ قرصی نمیخوردم.البته اول سقط شد دومی تو دل مامانش😍

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
چهار سال دارو و درمان جواب نداد  دو بار باردار شدم هر دو بار هم وقتی هیچ قرصی نمیخوردم.البته او ...

ای جانم عزیزم خدا حفظش کنه برات

اون موقع نه شوهرت دارو میخورد نه خودت؟

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢

ای جانم بگردمت الهی😍

انشالله بارداری فکرای خوب بکن

منم با وجود خوردن دوفاستون ۵ روز عقب انداختم البته فعلا جا دارم برای پربود شدن 😆

عشق مثل جنگ می مونه...شروع کردنش راحته...تموم کردنش سخته...فراموش کردنش محاله...
ای جانم عزیزم خدا حفظش کنه برات اون موقع نه شوهرت دارو میخورد نه خودت؟

نه شوهرمم از دارو متنفره.فقط یادمه همون اولی خیلی حلوا خرما میخورد زمستون هم بود سرکار میبرد

ولی دومی همونم نخورد

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
ای جانم بگردمت الهی😍 انشالله بارداری فکرای خوب بکن منم با وجود خوردن دوفاستون ۵ روز عقب انداختم ا ...

انشاالله دوتامون پریود نشیم 😍 باردار باشیم

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
منم تنبلی داشتم درست ماهی که دارو نخوردم باردار شدم توکلت به خدا باشه انشاالله که بارداری 

وای خدایا 😢 یعنی اگه بشه تا اخر عمرم مدیون خدام

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
2706