2737
2734

من   اخر هفته 23 هستم فردا ميرم تو هفته 24 حرکات جنینم خیلی کمه از کجا بفهمم روند رشد خوبه یا ن؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه بچه اولته که کاملا طبیهیه که حرکاتش کم باشه.همین که تکون بخوره حتی اگه کم و ریز باشه....همین که صدای قلبشو بشنوی .همین که خونریزی نداری یعنی همه چی عادیه

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2728

من سوزش ادرار دارم تو آزمایش عفونت نبود نگرانم خییلی

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
خوب مگه تاحالا سونو نرفتی؟؟وقتی سونوها خوب بوده یعنی همه چی خوبه

چرا سونو رفتم اما همون سونو ماهانه ک دکترم انجام ميده اونم سه هفته قبل بوده هفته بعد نوبت دکتر دارم نميدونم بعد اون سونو تا الان روند شد چطور بوده آخه حرکات جنینم خیییییییلی کمه تقریبا نیس

2738
چرا سونو رفتم اما همون سونو ماهانه ک دکترم انجام ميده اونم سه هفته قبل بوده هفته بعد نوبت دکتر دارم ...

آنومالی وntچی؟؟خوب هنوز ۲۴ هفتته حرکاتش اونقدر تند وسریع نیس

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
اگه بچه اولته که کاملا طبیهیه که حرکاتش کم باشه.همین که تکون بخوره حتی اگه کم و ریز باشه....همین که ...

آره بچه اولمه حرکاتش خیلی کمه تقریبا هيچى نیس سه هفته پیش سونو دادم

2706