2726
عنوان

دلم خیلی شکسته.

333 بازدید | 20 پست

دیشب تو حموم گریه کردم که اشکامو شوهرم نبینه. دو هفته درگیری سختی بخاطر خواهرش و کارای شوهرم داشتیم. الان سعی میکنم روابطو آروم کنم. پیش مشاورم میریم. ولی دلم پرره. دلم میخواد زار زار گریه کنم. دلم از درد داره میترکه. 

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بیخیال باش. دور از جون مریضی میگیری. بخدا با سیاست و محبت میشه مردا رو خرررر کرد. جوری که دیگه حرفای ...

واقعا مریض شدم از استرس. از درون شکستم

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  
الهی عزیزم خدا به دلت ارامش بده

مطمئنم اگه بچه دار بشم اوضاع خیلی بهتر میشه ایشالله. دیشب با دل شکسته تو حموم کلی گریه کردم. بارداری. دعا کن بچه دار بشم

مطمئنم اگه بچه دار بشم اوضاع خیلی بهتر میشه ایشالله. دیشب با دل شکسته تو حموم کلی گریه کردم. بارداری ...

ایشاالله به حق همین روزا باردار باشی

امروز مادر بزرگم روضه داره سفره حضرت رقیه داره قول 

میدم دعا کنم برات باردار باشی

اگه باردار بودی بیا بهمون بگو بارداری خبری بده

تیکر تولد عشقمه فداش بشم الهی😗💞😙😻 من بچه ندارم😉😻😋
ایشاالله به حق همین روزا باردار باشی امروز مادر بزرگم روضه داره سفره حضرت رقیه داره قول  میدم ...

چشم. ممنونم

ایشاالله به حق همین روزا باردار باشی امروز مادر بزرگم روضه داره سفره حضرت رقیه داره قول  میدم ...

واسه منم بیزحمت دعا کن خستم دیگه بریدم توی زندگیم 

شوهرم معتاد ترک کنه بره سرکار

خدایا واسه همه بهترینارو جفت و جور کن

توروخدا منم دعا کن زودی باردار بشم وبرم پیش شوهرم چون کارش یه شهر دیگه اس

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2706