2733
2734

سلام دوستان من كارشناسيمو هوافضا خوندم ولي هيچ جا نتونستم كار پيدا كنم اگر بخام مهاجرت هم بكنم ميگن رشته جنبه سياسي داره و خيلي سخت ميشه رفت 

كسي اين شرايطو داره يا تو اطرافيانش بوده؟

اونجا ها که میگیرن باید بری دیگه. متاسفانه فضاش با همه جور درنمیاد. داداش من هم هوافضا میخونه. یا بهش همه گفتن ول کن درست رو برو کنکور بده تجهیزات پزشکی بخون. آخه آزاد تجهیزات قبول شده بود. ولی دانشگاهش بدرد نمیخورد

دوست داداشم فوق لیسانس داره الان حسابدار یه شرکت هست😞 درسش هم فوق العاده خوب بود

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من هوا فضا نخوندم. ولی به طور کلی برای مهاجرت:

- بیشتر از عنوان رشتت گرایشش تحقیقاتیت اهمیت داره که مربوط به مسائل حساس نباشه.

-اگه میتونی برو برای ادامه تحصیل برو سمت مکانیک و بیو که حساسیت کمتره

- سعی کن اس او پی ت رو تو یه زمینه بنویسی که احتیاج به دسترسی به دیتای رستریکتد نداشته باشه و مصرف نظامی هم نداشته بشه.

- اروپا (ایتالیا، فرانسه آلمان و...) و کانادا حساسیت کمتره تا آمریکا

-امروز روز ، چه برای کار تو ایران چه خارج دانش فیلد شما برای مشاغل عمومی در حد اطلاع از بک گراند قضیه مهمه. و به هرحال باید توانایی کدینگ و کار با دیتاتون رو افزایش بدین.

من هوا فضا نخوندم. ولی به طور کلی برای مهاجرت: - بیشتر از عنوان رشتت گرایشش تحقیقاتیت اهمیت داره که ...

من خيلي دارم از نظر روحي آسيب ميبينم چون احساس ميكنم ٤ سال عمرمو هدر دادم به خاطر همين به فكر تغيير رشته بودم كلا خيلي سر در گممنميدونم ميتونم تو اين رشته به اون موفقيتي مه ميخام برسم يا نه ولي بيشتر تمركزم روي مهاجرته به خاطر همين خيلي هم به تغيير رشته فكر ميكنم كه مثلا ارشدمو مديريت بخونم يا برگردم عقب دوباره براي ليسانس بخونم اونم براي رشته هايي كه اونور خوب ميگيرن خيلي برام مهمه بتونم خودمو قوي كنم با مقالات كه بتونم راحتتر اقدام كنم براي مهاجرت ضمن اين كه من متاهلم و همسرم عملا كاري نميتونه بكنه براي مهاجرت و تنها بايد تلاش يكطرفه من باشه 

من تو هر زمينه بهوام مقاله اي بنويسم تو اين رشته به بحث سياسي و يا نظامي ختم ميشه كه نميخام به هيچ عنوان براي رفتنم دردسر ساز شه

من شنیدم هوافضا تو المان خیلی خوب میگیرن  . سعی کن اقدام کنی بری اونجا . یکی از اشناهای شوهرم و ...

زندگيشون اونجا چطوره؟راضي هستن از شرايط زندگيشون؟ اخه شما ميگي همونجا خوندن شرايطشون با مني كه اينجا خوندم فرق داره

2738
من هوا فضا نخوندم. ولی به طور کلی برای مهاجرت: - بیشتر از عنوان رشتت گرایشش تحقیقاتیت اهمیت داره که ...

منظورتون از اينكه كار با ديتامو افزايش بدم چيه؟ يعني چه مهارتيو تو خودم بايد تقويت كنم؟

من خيلي دارم از نظر روحي آسيب ميبينم چون احساس ميكنم ٤ سال عمرمو هدر دادم به خاطر همين به فكر تغيير ...

حدس من اینه که بکگراند هوافضات به هر حال ریسک ویزات برای آمریکا رو بالا میبره. ولی برای کشورهای دیگه چندان اینطوری نیست.

مشکل مدیریت  و رشته های نزدیک بهش اینه که اصولا امکان پذیرش با فاند براش سخته. مگه اینکه بری سمت اینفرمیشن سیستم و یا اپریشن و این حرفا(تو شاخه مهندسی صنایع). من خیلی وارد نیستم. اطلاعاتم کمه تو این زمینه. به هر حال هر رشته ای که میخوای بخونی اول بگرد ببین فارغ التحصیل های اون رشته  کجاها رفتن و چقدر راحته رفتن. من جات باشم شروع میکنم اپلای کردن. تا شروع نکنی پوزیشن ها رو چک کردن دستت نمیاد که چی تو رزومه ات کمه. grad cafe رو هم چک کن. و کانال تلگرام apply abroad.

حدس من اینه که بکگراند هوافضات به هر حال ریسک ویزات برای آمریکا رو بالا میبره. ولی برای کشورهای دیگه ...

خيلي خيلي ممنون از محبتتون خيلي لطف كرديد به نظر من اطلاعاتتون خيلي مفيد و عالي بود پس اولين قدم از نظر شما اپلاي هست

قطعا اين كارو ميكنم اميدوارم موفق شم

منظورم اینه که خیلی از بچه های فنی دارن به عنوان data scientist and data engineer  کار میکنن.&n ...

ببخشيد يه سوال ديگ ميتونم بپرسم؟براي كار تو اين زمينه ها بايد تو رشته مهندسي داده ادامه تحصيل داد يا تو مراكز خصوصي مثل مجتمع فني هم ميشه مدارك مورد نيازو دريافت كرد؟

2706