2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله اون لحظه ائمه و حضرت زهرا بالا سرمون باشن و شفاعتمون کنن

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
2728
عزرائیل متناسب با اعمال ما با ما رفتار میکنه و اصلا ترسناک نیس ب نظدم اونم فرشته مقرب درگاه خداست

مطمئنی درست پستمو خوندی؟  

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

مرگ به نظرم خیلی مبهمه و هیچ توضیح شفافی راجع به اتفاقات بعدش هیچ جا داده نشده

اما تو کتم نمیره خدای مهربونمون که همه چیزش روی اصول و برنامه اس روحی رو که از بدن رفته دوباره برگردونه تا مورد فشار قرارش بده😑چون جسم تا وقتی روح بهش وصله درد و رنجو حس میکنه.چون جسم مثل لباسیه که از تنت در میاری و میذاریش کنار برای همیشه.پس غیر منطقیه خدا روحو برگردونه تا فقط بنده رو عذاب بده.چون اونطوری مرده دوباره زنده میشه و اتصالش با این دنیا برقرار میشه و یه جورایی با زنده به گورشدن فرقی نداره.اصلا اطرافیان مرده چرا منتظر نمیمونن روح برگرده برای مجازات اما تا برگشت مردشونو در بیارن از قبر تا هم عذاب نبینه و هم حیات مجدد داشته باشه؟یا اینکه خارجیا چون از تابوت استفاده میکنن پس مسلما نباید فشار قبر داشته باشن.

و اینکه این نظر منه که ادمها وقتی میمیرن بلافاصله وارد زندگی بعدیشون میشن بدون هیچ فشار و عذاب قبری و اگر قرار هست مجازاتی بشن با کوله باری که با خودشون بردن تو زندگی بعدی تعیین میکنن چطوری زندگی کنن.اگر اعمالشون بد بوده باشه زندگی سخت و پر مشقتی رو خواهند داشت و تو زندگی بعدی هر لحظه اش براشون عذابخ و یا بالعکس.مثل خیلی از ماها که الان یه لحظاتی تو زندگیمون خوبه یه لحظاتی خیلی بد و رنج اور که ممکنه مجازات اعمال بدمون توی زندگیه قبلیمون بوده باشه😊

چون بازم نمیتونم هضم کنم خدای با نظممون بخواد یه روح ول کنه اون وسط مسطا واسه خودش بمونه تا پایانه دنیا بشه.خب با عقل من جور در نمیاد.

عشق مثل جنگ می مونه...شروع کردنش راحته...تموم کردنش سخته...فراموش کردنش محاله...
مطمئنی درست پستمو خوندی؟    

خواستم یه توضیح بدم شمارو ریپلای کردم

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟