2703
2553
عزیزم همچین گفتی دعوا دلم هررری ریخت اینا که گفتی یه بگومگوسادس اسم دعواروش نذارکه باعث ناراحتی بیشت ...

نمیتونم بخدا از دیشب خیلی حرصم دادم خیلی دلخورم ازش 

عین خدمتکار نگام میکنه

خوندم کار شوهرت اشتباهه طلا فروختی زده به نام باباش! حداقل ی ذرشو به نامت میزد عبرت بشه برات دیگ ...

خب منم میگم حالا عیدی ها و کادوهام باشه برا خودم با اینکه پول دستش هست باز میگه نه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب منم میگم حالا عیدی ها و کادوهام باشه برا خودم با اینکه پول دستش هست باز میگه نه

بهش نده

شوهرت پررو شده بس ک کوتاه اومدی

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
نمیتونم بخدا از دیشب خیلی حرصم دادم خیلی دلخورم ازش  عین خدمتکار نگام میکنه

تونباید اجازه بدی عین خدمتکارنگات کنه ارزش خودتوپایین نیاراینارک پیش اون اصلا نگو توملکه خونه اشی بایدمثل ملکه هارفتارکنی اینقدبه خودت احترام بذار تا اطرافیانت هم یادبگیرن‌چطورباهات رفتارکنن

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی؟💜
2720
دیگه کشش نده لباسا رو بشور فوری منو شوهرم اوایل ازدواج سر یه شلوار نشسته تا میخوردیم همو زدیم😐

همیشه خدا لباساش شسته و اتو شده بوده 

هیچوقت نامرتب نبوده 

حتی کفشاشم من تمیز میکنم 

بخدا کشوهاشو مرتب میکنم تمام پیراهنش اتو شده تو کمده 

همش لباس نو میخره 

ولی اصلا ازش انتطار نداشتم بعد از این همه خستگی که دو روزه مهمون دارم اونم مادر و خواهراش بودن اینجوری باهام رفتار کنه

2714
اسی یه عالمه کار دارم از استرس بیدار شدم جا من بو بخواب ول کن این مردهارو اینها یه تختشون کمه بخدا ص ...

اون صبح منو خراب کرد من اصلا خواب بودم خدا لعنتش کنه نفرینش کردم 

با اینکه خیلی دوسش دارم ولی ماشینشو همه چیشو نفرین کردم 

بعدش میره استخر برا خودش خوشه فقط منم باید مثل سگ بدوام تو خونه

بلانسبت دختر خوب

خوب تو هم برو استخر خوش بگذرون با دوستات برو تفریح چرا تو خونه نشستی اعصاب خودتو خورد میکنی

هوا به این خوبی زنگ بزن به خواهری مامانی دوستی با هم برید بازار خرید گردش

به خدا دنیا ارزش این دعواها و دلخوریا رو نداره

بلانسبت دختر خوب خوب تو هم برو استخر خوش بگذرون با دوستات برو تفریح چرا تو خونه نشستی اعصاب خودتو خ ...

بچه دارم کسی رو ندارم

خواهر ندارم مامانمم ازم دوره

من اگه یه روز بگم بچه برا تو برم بیرون بعدش باید تا دو روز اخم جمع کنم

چرا لباسای شوهرت رو نشوری؟ این حرفا رو ول کن عصبانی بوده یه چیزی گفته اینقد سخت نگیر

آخه حرف منم همینه اول صبحی بعد از دو روز تعطیلی که همش پیش خانوادشم بوده و خوش گذرونده چرا باید با من عصبانی رفتار کنه 

2706