2733
2739
عنوان

از لحاظ روحی تو شرایط خوبی نیستم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 30 پست

عزیزم گور بابای بقیه

مادر دختری کیف کنید باهم

کدوم شهرید؟

بازار چیه اخه فقط شلوغیه

برید جاهای دیدنی شهرتون

باهاش حرف بزن در مورد همه چی

برید بستنی بخورید

کتاب بخون واسش

پیر شدم پیر تو ای جوونی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا یسال باید شوهرت اونجا تنهایی بمونه تا بتونید مهاجرت کنید؟

تو پس چجوری میخوای با این روحیات زندگی کنی؟؟؟

اینجا باز کلی کس و کار داری ک دعوتتم نکنن حداقل امید داری بهشون ک سربزنن یا خودت دوقت دلت خواست میتونی پاشی بری ....والی اونور اب چی؟؟

خب خودت و مغول کن این نشد ک بشین ی ب امید دیگران ..برنامه برا خودت درست کن خودتو مشغول کن سخت هست ول ...

باید همین کارو کنم چون یکسال خیلیه ،همینجوری بخواد پیش بره جفتمون افسرده میشیم

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون
2728
حق داری منم شوهرم وقتی چند روز نیست عصبی و حساس میشم بقیه هم هوات داشته باشن بازم حس تنهایی آدم داره

خیلی سخته ،آخه وقتی شوهرم بود هر شب میرفتیم بیرون ،وقتی دلم میگرفت باهاش حرف میزدم و آروم میشدم ولی الان خیلی حالم بده

رفتی اونجا بیا از کشورجدیدبگو ایشالا. خودت برو خونه بابات بمون چندروز شاید بخاطری ک میخاین برین خانو ...

اولش که فکر میکردن تقصیر منه ،تا همسرم بهشون گفت به شوخی بهم گفتن کار خودتو کردی

عزیزم گور بابای بقیه مادر دختری کیف کنید باهم کدوم شهرید؟ بازار چیه اخه فقط شلوغیه برید جاهای دی ...

رشت هستیم ،منم خیلی دوست دارم که کاری کنم به جفتمون خوش بگذره

2738
خیلی سخته ،آخه وقتی شوهرم بود هر شب میرفتیم بیرون ،وقتی دلم میگرفت باهاش حرف میزدم و آروم میشدم ولی ...

کی میری پیشش ؟؟ان شاءالله زودتر میگذره من تنهام سختمه با بچه سخت تره دیگه.. تو خونه تنهایی قرآن بخون یا گوش بده آرومت میکنه سعی کن رابطت  با خدا قوی کنی .یه وقتایی دلم عجیب میگیره استغفار حالم رو خوب میکنه خیلی قدرتش عجیبه .

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
تا یسال باید شوهرت اونجا تنهایی بمونه تا بتونید مهاجرت کنید؟ تو پس چجوری میخوای با این روحیات زن ...

اینجا مثل اینکه کس و کار دارم ،ولی در اصل انگار کسی تو دور و اطرافم نیست،حداقل دلم خوشه اونجا برم همسرم کنارمه ،اون باشه دیگران برام مهم نیستن

خانواده خودت چی ؟

خانواده ی من درگیری بیماری خواهرم هستن ولی بازم زنگ میزنن حالمو میپرسن ،انتظار داشتم خانواده ی همسرم حداقل بخاطر دخترمم شده یه حالی ازمون بپرسن ولی انگار نه انگار

خودمم دوست دارم بذارمش مهد ولی دخترم به شدت به من وابستست 

یکی دوهفته خودت هم باهاش برو.عادت میکنه کم کم

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2706