2726

نزدیک دو ماهه که همسرم برای مهاجرت رفته،که یکسال دیگه ما هم میریم پیشش ولی الان فقط دو ماه گذشته و من اصلا تو شرایط روحی خوبی نیستم

دخترمم همینطور ،بیشتر از قبل به من وابسته شده ،وقتی بهش میگم نکن سریع میزنه زیر گریه ،بدون من هیچ جایی نمیمونه

خودمم بدترما سر چیزای الکی دعواش میکنم سرش داد میزنم ،بعدش هم گریم میگیره ،خیلی احساس تنهایی میکنم،هیچکس پشتم نیست تو این دو ماه هیچکس حال منو نپرسیده ،با دخترم همش تو خونه ایم ،یا بعضی اوقات میریم بازار ،هیچکس نمیگه بیاین خونه ی ما ،انگار با رفتن همسرم ما هم فراموش شدیم

خیلی دلم گرفته ،تا خود صبح نمیتونم بخوابم 

تازه اطرافیانمو شناختم،حتی مادرشوهر و خواهر شوهرام یه زنگ هم برام نمیزنن که ببینن ما مردیم یا زنده ایم

ای کاش این روزا زودتر تموم شه ،احساس میکنم تو این دو ماه خیلی پیر شدم 😔😢😢

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخی گلم نباید بکسی وابسته باشی فردپسفرداک رفتی اونجا میخای چکارکنی؟

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
2728

عزیزم توی خونه نمونین.دخترتو بزار مهد اگه امکانش هست.خودت هم برو کلاس سرگرمی یا ورزش.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
گلم به روزای خوب و شاد فکر کن  شوهرت واتساپ داره؟تصویری باهاش حرف بزنید

آره هر روز تصویری در ارتباطیم ولی دخترم هر جا میره میگه بابای من نیست این بیشتر روانیم میکنه

حق داری منم شوهرم وقتی چند روز نیست عصبی و حساس میشم بقیه هم هوات داشته باشن بازم حس تنهایی آدم داره

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
اخی گلم نباید بکسی وابسته باشی فردپسفرداک رفتی اونجا میخای چکارکنی؟

شوهرم که بود اصلا برام مهم نبود ولی الان که نیست نیاز دارم یکی کنارم باشه

عزیزم توی خونه نمونین.دخترتو بزار مهد اگه امکانش هست.خودت هم برو کلاس سرگرمی یا ورزش.

خودمم دوست دارم بذارمش مهد ولی دخترم به شدت به من وابستست 

آره هر روز تصویری در ارتباطیم ولی دخترم هر جا میره میگه بابای من نیست این بیشتر روانیم میکنه

دورش بگردم 

باهم دیگه توی خونه آشپزی کنید خیلی توی روحیه بچه تاثیر داره مثلا کیک و ژله و بستنی و ازین چیزا باهاش درست کنید خوش میگذره 

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 

رفتی اونجا بیا از کشورجدیدبگو ایشالا. خودت برو خونه بابات بمون چندروز شاید بخاطری ک میخاین برین خانواده شوهرت ناراحتن ومیخان اینطوری نشون بدن مخالفتشونو

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
2706