2737
2734
عنوان

همسایه چهار پایه ما😡😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 1524 بازدید | 97 پست
حالا چرا ویبره روشن میکنن خوب زنگ بزاره لعنتی

چه میدونم والا😂مردم خوابشون سنگینه😑

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤
چه میدونم والا😂مردم خوابشون سنگینه😑

ببین گاهی مال ما دوساعت ویبره میکنه خوب 

اخه دیرشون نمیشه

😯😯😯😯

من بعضی اوقات میام تو حال کف زمین‌میخابم

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان داره گردو میشکونه لعنتی😯😯😯 بخدا خودم بیحالم کارای اینا بیشتر رو اعصاب  شیطونه میگه بر ...

زنیت😅این عذر میخوام عنیته تا زنیت .ببین من میفهمم چی میگی منم ازین همسایه ها داشتم ولی هی میخواستم مثلا با خنده و اینا حالیش کنم ...تقصیر خودم بود اونم دور از جون تو با خنده میرید بهم ....ی بار وااااقعا عصبانی شدم .رفتم در حونشون جدی گفتم من با سرصداهای شما چکار کنم؟؟

بخدا صدا فلانتون میاد صدا فلانتون میاد .بعد نسونی تک تک کارایی ک در طول چند روز گذشته کردن رو گفتم بهشون .سرصدای بچه های خل و چلش و قلیونشون ک تو مخ ما قل قل میکرد و خدا شاهده تعریفاشونو بش گفتم ک باور کنه چقددددر رو مخه.

گفت باشه و فلان .بعدنا سر صداهاشون قط نشدا ولی شاهد بودم وقتی بچه هاش صدا میدن دعواشون میکرد یا مهمونشون ۴صبح عربده میزد زنه تذکر میداد البته حالا بگی نگی یکمی کمتر شد صداشون‌..شکککککر و صدشکر ک پاشدیم ازاون جا دوسال روانی شدم بخدا تواون ساختمون.از همه بدتر این بود ک یاروها عروس و پسر صابخونه بودن😓😓😓😓😓

2728
ببین گاهی مال ما دوساعت ویبره میکنه خوب  اخه دیرشون نمیشه 😯😯😯😯 من بعضی اوقات میام تو حال ...

اره بابا دقیقا همسایه ماهم زنگ و ویبره، نیم ساعت.. حتی شده گاهی خواب مونده😐

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤
2738
زنیت😅این عذر میخوام عنیته تا زنیت .ببین من میفهمم چی میگی منم ازین همسایه ها داشتم ولی هی میخواستم ...

منم صاحبخونم شهرستانه

عروسش اینجا شده مدیر

فقط میاد میچابه میره

هیچ کاریم نمیکنه برا ساختمان

2706