2726
عنوان

همسایه چهار پایه ما😡😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 1524 بازدید | 97 پست

الان داره گردو میشکونه لعنتی😯😯😯

بخدا خودم بیحالم کارای اینا بیشتر رو اعصاب 

شیطونه میگه برم زنگ خونشو بزنم

بگم بابا زنیتت منو کشت کله صبح گردو میشکونی

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یا امام صدای حرف اینا اصلا نمیاد و ابدا زنش سر ظهر پیانو میزنه صدای اون میاد و این ویبره🤐

خاک تو گورشون دیگه پیانو زدنش ب چیه؟میتونید از طریق شورای حل اختلاف شکایت کنیدا اگه واقعا اذیت میکنن.یا کم کمش اگه مدیر ساختمون دارید با همسایه ها دست ب یکی کنید شکایتشونو ب اون ببرید.(البته اگه خودشون مدیر ساختمون نباشن😓😢).عجبا 

میدونم رو مختن، ولی تقصیر اونم نیست.. شاید دیر بیدار میشه از خواب دست خودش نیست، کوفت بگیره این سازنده هارو منم مشکل ویبره گوشی همسایه بقلیمونو دارم😑

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤
میدونم رو مختن، ولی تقصیر اونم نیست.. شاید دیر بیدار میشه از خواب دست خودش نیست، کوفت بگیره این سازن ...

حالا چرا ویبره روشن میکنن

خوب زنگ بزاره لعنتی

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
خاک تو گورشون دیگه پیانو زدنش ب چیه؟میتونید از طریق شورای حل اختلاف شکایت کنیدا اگه واقعا اذیت میکنن ...

مدیر ساختمون چ کوفتیه فقط بلدن بچاپن

من شوهرم ریه ش خرابه 100 بار گفتم بگین تو راهرو سیگار نکشن یا تو سالن اجتماعات 

اما شعور نیییییست خواهر من

همسایه ما هم صدای ویبره گوشیش صبحا میومد بهش گفتیم بنده ی خدا میبره دیوار اونطرفی شون میزنه به شارژ که نزدیک خونه ما نباشه

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2706