2703
2553
عنوان

همسایه چهار پایه ما😡😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 1524 بازدید | 97 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
نمیگم ک....  اصلا من هیچ کس و نمیشناسم 3ساله اینجام این احمق نمیدونم چ لجی داره با ما

ببين بعضي ها لج نميكنن واقعا نميفهمن ، همسايه بالايي منم خيلي سر و صدا داره خيلي زياد ، انگار كه اين خونه رو داره ولي دائم نيستن ، فكر ميكنم شهرستانن و سه ماه تابستون ميان خلاصه ساعت ٢ شب ميرسه از راه انقدر سر و صدا ميكنه ، شبهاي بعد تا ساعت ٣ صبح انگار وسيله جا به جا ميكنن ، يكبار هم شوهرم بهشون تذكر داد ، خيلي هم متشخصن ولي انگار نه انگار ، فكر نميكنم لج كنه كه بره رو مخ ما واقعا نميفهمه انگار ، الان همسايه شما هم همينه وقتي خونه ها مثل پوست پيازه هر كاري كنه صدا مياد 

مِي بخور، منبر بسوزان ، مردم آزاري مكن 🌹
ن والا فقط رو تخت حوابم میبره تختمم پرده خوره فقط ی جا میشه گذاشتش تو اتاق 

چ تخت با مزه ای داری

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
2714
چ عجیب ‌ک صداش میاد با این خونه درست کردناشون🤦‍♀️

اره بابا خاک بر سرا چهارتا اجر میچیننن میبرن بالا فقط .ما دیروز برا اولین بار این اتفاق برامون پیش اومد اسی# اول فک کردم دارم توهم میزنم بعد دیدم شوهرمم پاشده منگ خواب دنبال صدا😂حدس زدم از واحد بغلی باشه چون ما بالایی نداریم

تو خونه ما صدای خر و پف همسایه بغلی شنیده میشه! همچنین صدای روشن و خاموش کردن کلید برقشون! 😐😓 بدو ...

وای خیلی بده خدایی

ولی انصافا ویبرش مثل دریله

ادم ازین میسوزه ک ادم متشخصن

بی فرهنگ بودن حرفی نبود

اره بابا خاک بر سرا چهارتا اجر میچیننن میبرن بالا فقط .ما دیروز برا اولین بار این اتفاق برامون پیش ا ...

یا امام

صدای حرف اینا اصلا نمیاد و ابدا

زنش سر ظهر پیانو میزنه صدای اون میاد و این ویبره🤐

وای نگو از ویبره دقیقا منم همین‌مکافاتو دارم

حالا از وقتی مدرسه ها باز شده مکافات کله صبح گردوشکستن هم دارم

خوب خبرت شب گردو بشکون برا بچه هات 

اه لعنتی ها

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2706