1480
1605

به قوله مامانم

هرجا ظالمه سالمه

حکیمی به دهی سفر کرد...زنی که مجذوب سخنان او شده بود، از حکیم خواست تا مهمان وی باشد...حکیم پذیرفت...کدخدای دهکده هراسان خود را به حکیم رسانید و گفت: این زن هرزه است! به خانه‌ او نروید...!حکیم گفت: یکی از دستانت را به من بده!کدخدا یکی از دستانش را در دستان حکیم گذاشت. آنگاه حکیم گفت: حالا کف بزن!کدخدا گفت: هیچ کس نمی تواند با یک دست کف بزند!حکیم پاسخ داد: هیچ زنی نمی تواند به تنهایی هرزه باشد! مگر این که مردان دهکده نیز هرزه باشند! به جای نگرانی برای من، نگران خودت و دیگر مردان دهکده ات باش...!!!

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

سالم نه منظورم جایگاه خوب و موفقیت هستش

این مثاله ینی ادمای ظالم هم جایگاه خوب دارن هم تنشون سالمه

دیگه بحثی سیاسی نمیشه بکنم خودت بهتر میدونی

حکیمی به دهی سفر کرد...زنی که مجذوب سخنان او شده بود، از حکیم خواست تا مهمان وی باشد...حکیم پذیرفت...کدخدای دهکده هراسان خود را به حکیم رسانید و گفت: این زن هرزه است! به خانه‌ او نروید...!حکیم گفت: یکی از دستانت را به من بده!کدخدا یکی از دستانش را در دستان حکیم گذاشت. آنگاه حکیم گفت: حالا کف بزن!کدخدا گفت: هیچ کس نمی تواند با یک دست کف بزند!حکیم پاسخ داد: هیچ زنی نمی تواند به تنهایی هرزه باشد! مگر این که مردان دهکده نیز هرزه باشند! به جای نگرانی برای من، نگران خودت و دیگر مردان دهکده ات باش...!!!
1522

ما تو فامیل داریم چون پول دارن همه پاچه خواریشون میکنن ولی اون عزت و احترام و  خوشبختی رو ندارن

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

شاید اولش به جایی برسن وپیشرفت کنن اما در نهایت سقوط میکنن

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
1614
1523
آخه دلم شکسته 😭😭😭😭😭😭نفرین هم کردم

منم دشمن زیاد دارم ولی خبری ازشون ندارم زیاد که چی شدن .بقول بچه ها سالمن

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
یعنی خدا هیچوقت ضایعشون نمیکنه؟؟؟؟!!!!!

چرا مطمئن باش ک ی جایی سقوط میکنن 

چ میدونم بالاخره که سقوط میکنن ولی دیرو زود دارم من خودم گاهی میگم وقتی پیر شدم میخواد ب سزای عملش برسه دیگه چ فایده عمرم جوونیم هدر رفته بعد میگم خدایا ب مصلحتت ولی دعا میکنم هرجور راضی هستی جوابشو بده ولی زود بده

میشه بر حل مشکلم یه صلوات بفرستین😔ممنونم از شما بزرگوار🌹
1639